Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Już w sobotę 15 czerwca startuje rejestracja na 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Czytaj więcej...

Andersen Tax & Legal w Katowicach

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria KSP T. Srokosz i Wspólnicy Sp.K. dołączyła do  Andersen Tax & Legal w Polsce stając się częścią Andersen Global – międzynarodowej organizacji skupiającej kancelarie prawne i podatkowe z całego świata.

Czytaj więcej...

Szybka Ścieżka 2019 - zobacz, jak zmienił się największy program wsparcia innowacji w przedsiębiorstwach

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego, ogłosiło tegoroczną edycję „Szybkiej Ścieżki”. Budżet czterech konkursów, które przeprowadzone zostaną w 2019 roku, to 2,25 mld zł. Ten rok przyniósł też szereg zmian, dzięki którym przedsiębiorcy będą mogli jeszcze skuteczniej starać się o wsparcie dla swoich innowacyjnych projektów.

Czytaj więcej...

XXV Spotkanie Biznesu Polski, Czech i Słowacji w Ostrawie

XXV Spotkanie Biznesu Polski, Czech i Słowacji w Ostrawie organizowane przez Polsko – Czeską Izbę Handlową pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego, miało miejsce 6 czerwca 2019.

Czytaj więcej...

Rozwiń swój biznes dzięki Funduszom Europejskim. Spotkania dla przedsiębiorców w całej Polsce!

Miliardy złotych dla przedsiębiorców prowadzących działalność badawczo-rozwojową czekają. Jak sięgnąć po pieniądze, którymi dysponuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju? Zapraszamy do udziału w specjalnych spotkaniach „NCBR dla firm. Wsparcie przedsiębiorców z POIR”. 

Czytaj więcej...

Przedwakacyjne Spotkanie Firm Członkowskich za Nami

3 czerwca 2019 r. odbyło się ostatnie przed wakacjami Spotkanie Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Tym razem spotkaliśmy się w Piekarach Śląskich, gospodarzem spotkania była Rezydencja Luxury Hotel. Tematem przewodnim wczorajszego wydarzenia były Pracownicze Plany Kapitałowe. 

Czytaj więcej...

Dzień z e-commerce - sprzedawaj więcej

Masz sklep internetowy i chcesz zwiększyć sprzedaż? Dowiedz się jak to zrobić!
Weź udział w Dzień z ecommerce – sprzedawaj więcej! Poznaj praktyczne wskazówki jak zwiększyć sprzedaż w sklepach ecommerce od leaderów w branży!

Czytaj więcej...

Polsko-kanadyjski networking

Polsko-kanadyjska współpraca? Jesteśmy na tak! Dlatego podczas wczorajszego Go Export - kierunek Kanada organizowanego przez RIG w Katowicach przybliżyliśmy ten rynek polskim przedsiębiorcom.

Czytaj więcej...

Go Export - kierunek Kanada!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu Go Export – kierunek Kanada!. Spotkanie odbędzie się 28 maja, o godz. 10:00, w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Tematyka poświęcona będzie możliwościom inwestycyjnym, podjęcia skutecznej współpracy z kanadyjskim sektorem biznesowym oraz uczelniami wyższymi.

Czytaj więcej...

Zorganizuj swój "Dzień Mediacji"

Nowa Propozycja dla Przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego z Województwa Śląskiego. Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji Fundacji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają Przedsiębiorców do zorganizowania  „Dnia Mediacji”. Zarówno Przedsiębiorcy, Jednostki Samorządu Terytorialnego mają możliwość przeprowadzenia  w swoich siedzibach „Dnia Mediacji” z udziałem naszych  Mediatorów.

Czytaj więcej...

czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc