Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Aktualności

Szkolenie z mediacji gospodarczych dla przedstawicieli prokuratury

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu z zakresu mediacji gospodarczych realizowanego pod hasłem:

Czytaj więcej...

Już w najbliższą sobotę 27 edycja Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji

Już w najbliższą sobotę 27 edycja Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, której organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.
Serdecznie dziękujemy instytucjom oraz firmom wspierającym to wyjątkowe wydarzenie:

Czytaj więcej...

Zapraszamy na panel „Mediacje z udziałem przedsiębiorców”

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, jako partner projektu Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji, zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „Mediacje z udziałem przedsiębiorców”, który odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w godz. 9.00 – 17.00 w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 11b.

Czytaj więcej...

Zmiany w okresie przechowywania akt pracowniczych

Od 1 stycznia 2019 r. będzie Ci łatwiej przechowywać akta pracownicze pracowników i zleceniobiorców. Zdecydujesz, czy będziesz przechowywać i archiwizować dokumentację pracowniczą w formie papierowej czy elektronicznej. Dokumenty pracowników, których zatrudnisz po 2018 r., będziesz przechowywać tylko przez 10 lat. Będziesz również mieć możliwość, żeby skrócić z 50 do 10 lat okres przechowywania dokumentacji pracowniczej osób, które zatrudniłeś w latach 1999–2018.

Czytaj więcej...

Porozumienie "Śląskie. Techno-Staże" podpisane!

We wtorek, 8 stycznia 2019 roku, w Sali Dębowej Urzędu Marszałkowskiego zostało oficjalnie podpisane porozumienie pomiędzy Województwem Śląskim, Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Izbą Rzemieślniczą oraz MŚP w Katowicach i naszą – Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach dotyczące wspólnego opracowania projektu „Śląskie. Techno-Staże”.

Czytaj więcej...

Ważna informacja dla przedsiębiorców

dzięki interwencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Minister Finansów jest gotowy rozważyć zasadność wprowadzenia obowiązku wydawania paragonów z kas rejestrujących przed dokonaniem zapłaty.

Czytaj więcej...

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach po raz kolejny wręczy wyjątkowe wyróżnienia!

RIG w Katowicach od ponad ćwierć wieku pielęgnuje tradycję przekazywania podziękowań za wkład w pracę nad zmianami otaczającej nas rzeczywistości wybitnym osobowościom świata nauki, biznesu, kultury i polityki. Laury Umiejętności i Kompetencji stanowią symboliczną formę uznania ich zasług i wręczane są na początku każdego roku podczas uroczystej gali.

Czytaj więcej...

Szkolenie z mediacji gospodarczych dla mediatorów

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu z zakresu mediacji gospodarczych realizowanego pod hasłem: Szkolenie wyjazdowe z mediacji gospodarczych dla mediatorów

Czytaj więcej...

Nowe wydanie Wolnego Rynku już dostępne!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem magazynu Wolny Rynek, który jest równiez podsumowaniem minionego 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Nasze wydanie dostępne jest w formie papierowej oraz online.

Czytaj więcej...

Relacja ze spotkania Klubu Członkowskiego w dniu 17 grudnia 2018 r.

Jak co roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zorganizowała Świąteczne Spotkanie Członków RIG w Katowicach. Spotkanie odbyło się w wyjątkowej przestrzeni Pałacu Goldsteinów w samym sercu Katowic. Świątecznego nastroju dodawały przygotowane dla Gości małe prezenty oraz choinka specjalnie przygotowana na tę okazję. Partnerem spotkania świątecznego był PKO Bank Polski.

Czytaj więcej...

styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc