Zbudować odnoszący sukcesy biznes nie jest łatwym zadaniem a w czasach pandemii wydaje się już arcytrudne w realizacji. Biorąc to pod uwagę, agencja pracy Dreman zapewne mogłaby być postrzegana jako „szczęśliwiec”, gdyby nie fakt, że zamiast szczęścia zawdzięcza swoją obecną pozycję ciężkiej pracy całego zespołu specjalistów, odważnym decyzjom zarządu i przemyślanej strategii rozwoju.

 

Na początku pandemii nikt jeszcze nie przypuszczał, że świat biznesu zostanie w tak dużym stopniu dotknięty przez różnego rodzaju obostrzenia i aby przetrwać, wymagał będzie od menagerów wyjątkowej elastyczności i nieszablonowego myślenia.

 

Kryzys ten okazał się jednak po 2 latach intensywnej pracy przysłowiową „dźwignią”, czego efektem jest prawie 200% przyrost zatrudnienia i coraz większa rzesza zadowolonych ze współpracy klientów. Ci drudzy, wybierając naszą lokalną agencję pracy mieli pełną swobodę by na bieżąco i bez przestojów skalować swoje zasoby ludzkie w sektorach takich jak produkcja, przetwórstwo i logistyka, do których dostarczaniem pracowników zajmuje się Dreman – wliczając w to rekrutację do specjalistycznych działów technicznych.

 

Budując swoją pozycję na rynku pośrednictwa pracy nieustannie obcuje się z ludźmi, dlatego zgodnie z dewizą „traktuj swoich pracowników tak, jak byś chciał by traktowali Twoich klientów”, to w nich firma zdecydowała się zainwestować najwięcej. Ostatnie lata działalności to przede wszystkim rozwijanie kompetencji teamu Dreman, co w bezpośredni sposób przekłada się teraz na coraz to lepsze wyniki spółki, a dzięki wyjątkowej skuteczności i elastyczności względem swoich klientów Dreman potrafił zaskarbić zaufanie kilkudziesięciu największych firm działających na rynku polskim oraz arenie międzynarodowej.

 

Już sam fakt pojawienia się firmy drugi raz z rzędu w corocznym rankingu najszybciej rozwijających się firm w Polsce i zdobycie zaszczytnego miana „Gazeli Biznesu” potwierdza, że przy odpowiedniej determinacji, wysokich standardach obsługi klienta oraz szerokich kompetencjach pracowników, nawet pandemia przestaje być przeszkodą. Ale to nie jedyne wyróżnienia, którymi może się poszczycić Dreman – Diament miesięcznika Forbes czy Brylant Polskiej Gospodarki zajmują bowiem specjalne miejsce w gablotce firmowej, stanowiąc swoiste przypomnienie o słuszności podejmowanych działań oraz nobilitując cały zespołu do dalszego rozwoju.

 

Zapytany o przepis na sukces, Prezes spółki Dreman, Patryk Kawala podkreśla, że:

Jako agencja pracy, która specjalizuje się między innymi w outsourcingu pracowników zza wschodniej granicy, do osiągnięcia mamy jeszcze wiele i mimo, że założone cele są wciąż odległe to już teraz jesteśmy dumni z osiągnięć całego zespołu a owoce jego pracy dają nam solidne podstawy by z optymizmem patrzeć w przyszłość. To właśnie silny i kompetentny zespół jest podstawą naszego dynamicznego wzrostu.

Jeśli Twoja firma szuka pracowników i woli korzystać ze sprawdzonych rozwiązań oraz kompleksowej obsługi, to agencja pośrednictwa pracy Dreman wydaje się być optymalnym wyborem.

 

Więcej informacji i szczegółowa oferta:

www.dreman.pl

 

Dreman należy do Klubu Firm Członkowskich RIG w Katowicach.

Najnowsze