RIG w Katowicach wspólnie z Miastem Sosnowiec zapraszają na pierwsze w tym roku wydarzenie – Gospodarcze Otwarcie Roku połączone z otwartym spotkaniem Firm Członkowskich, które odbędzie się 22 stycznia br. w Centrum Edukacji Ekologicznej – Egzotarium w Sosnowcu.

 

Rok 2024 to kolejny rok ogromnych wyzwań. Ostatnie lata pokazywały, że gospodarką wstrząsają zdarzenia niespodziewane. To będzie z pewnością rok kontynuacji wielu rozpoczętych konfliktów. Ich dalsze losy będą oddziaływać na koniunkturę. Czeka nas również wiele wydarzeń istotnych dla polskiej i światowej gospodarki – między innymi wybory samorządowe w Polsce, a także wybory prezydenckie w USA. Na to wszystko nałoży się coraz powszechniejsze wykorzystanie sztucznej inteligencji.
Co przyniosą kolejne lata? Czego możemy się spodziewać w 2024 roku? O tym i o innych czynnikach porozmawiamy podczas spotkania.

 

Wystąpienia wprowadzające w rok 2024 wygłoszą:

 

Marzena Czarnecka – Minister Przemysłu

Jakub Chełstowski – Marszałek Województwa Śląskiego

Marek Wójcik – Wojewoda Śląski

Arkadiusz Chęciński – Prezydent Sosnowca

dr Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice

Mateusz Rykała – Wiceprezes, Członek Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Krzysztof Haładus – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu

Tomasz Zjawiony – Prezes RIG w Katowicach

 

Wydarzenie będzie jednocześnie Spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy poczęstunku. Podczas spotkania powitamy nowe Firmy Członkowskie Izby.
Na spotkanie zapraszamy Firmy Członkowskie i Partnerów naszej Izby, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo.

 

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacji Ekologicznej Egzotarium w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 116. Nowo otwarte Egzotarium to imponujący obiekt, który powstał w miejscu dawnego niewielkiego obiektu o kilkudziesięcioletniej tradycji. Wewnątrz znajdziemy trzy główne strefy: tropikalną, śródziemnomorską oraz pustynną – kaktusiarnię, a także liczne akwaria, z których największe , poświęcone wodom Amazonki, ma 35 tys. litrów.

 

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00. Udział jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o udział w spotkaniu jednego przedstawiciela z Firmy. ​ Zapisy: tutaj.

 

Parkowanie jest możliwe wzdłuż ulicy Kresowej, a także w jej dalszej części na dużym parkingu przy garażach

 

Transmisję na żywo, z Gospodarczego Otwarcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku:  https://www.facebook.com/RIGKatowice

 

Najnowsze