Portal PumpLab organizuje pierwsze w tym roku Forum Ekspertów PumpLab. Jest to cykl kwartalnych, branżowych spotkań z przedstawicielami świata nauki, przemysłu i usług, obejmujących infrastruktury pompowe. Podczas spotkań przedstawiciele polskich uczelni wyższych, producentów, serwisów pompowych oraz użytkowników pomp prezentują swój punkt widzenia na ważne, współcześnie angażujące tematy.

 

I FORUM EKSPERTÓW PUMPLAB dotyczyć będzie OSIĄGANIA OSZCZĘDNOŚCI ENERGETYCZNEJ W INFRASTRUKTURACH POMPOWYCH.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 18 marca 2021 r. w formule hybrydowej – spotkanie prelegentów z transmisją online dla uczestników Forum.

 

Podczas Forum, osiąganie oszczędności energetycznej w infrastrukturach pompowych przedstawione zostanie z kilku punktów widzenia:

 

  1. naukowego, reprezentowanego przez naukowców najlepszych polskich uczelni,
  2. technicznego, reprezentowanego przez przedstawicieli serwisów pompowych, realizujących oszczędność energetyczną w obszarze infrastruktur pompowych,
  3. praktycznego, z pozycji producentów pomp, innowacyjnych narzędzi i energooszczędnych rozwiązań.

 

Podsumowaniem spotkania będzie sesja networkingowa, w trakcie której przedstawiciele i odbiorcy proponowanych rozwiązań będą mogli wzajemnie wymienić wiedzę i doświadczenia.

 

I Forum Ekspertów PumpLab skierowane jest do kadry zarządzającej, managerów oraz praktyków, wdrażających oszczędność energetyczną w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia.

 

W trakcie Forum zaprezentowane zostaną konkretne narzędzia przeznaczone do pracy w każdej branży obsługującej infrastruktury pompowe. Spotkanie będzie także okazją do dwukierunkowej wymiany wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które wskaże jak zwiększać efektywność energetyczną w infrastrukturach pompowych oraz, bazując na praktycznych case studies, zaprezentuje jak działają takie rozwiązania.

 

Aby poznać szczegóły wydarzenia skontaktuj się z organizatorem www.forumekspertowpumplab.pl/kontakt lub odwiedź stronę wydarzenia www.forumekspertowpumplab.pl/. Do zobaczenia!

 

Specjalnie dla członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przygotowano kod rabatowy w wysokości 20% na bilet upoważniający do udziału w FORUM EKSPERTÓW PUMPLAB: RIGIFEP

 

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach objęła patronat honorowy nad Forum.

Najnowsze