RIG w Katowicach kontynuuje cykl otwartych Spotkań Firm Członkowskich. Najbliższe odbędzie się 27 lutego br. w Gliwickim Centrum Naukowo-Technologicznym Cechownia.

 

Wydarzenie będzie okazją do spotkania z ciekawymi gośćmi oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Gościem Specjalnym spotkania będzie Grzegorz Wróbel – Dyrektor Zarządzający Blachotrapez Sp. z o.o. – firmy rodzinnej i czołowego polskiego producenta pokryć dachowych z ponad miliardem przychodu i siecią sprzedaży w 8 krajach w Europie. Grzegorz Wróbel jest członkiem Rady Biznesu powołanej przy kierunku studiów MBA dla zarządzających w firmie rodzinnej w Wyższej Szkole Humanitas.

 

Obcy w mojej firmie!? Kiedy, po co i w jakiej formule zaprosić partnera/ zewnętrznego managera do współpracy? Taka tematyka zostanie poruszona w rozmowie Dyrektora Grzegorza Wróbla z dziennikarzem Tomaszem Burkiem.
Na spotkanie zapraszają wspólnie RIG Katowice i należąca do grona Firm Członkowskich Wyższa Szkoła Humanitas, której gliwicka filia mieści się w Cechowni.

 

Na spotkanie zapraszamy Firmy Członkowskie i Partnerów naszej Izby, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo. Podczas spotkania powitamy nowe Firmy Członkowskie Izby. Chętne osoby będą mogły zwiedzić wyjątkową wystawę “Uwaga dotykać” – podsumowującą doświadczenia malarskie i rozwój autorskiej koncepcji malarstwa haptycznego Jacka Jarczewskiego.

 

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy:tutaj.

 

Mapa dojazdowa do Gliwickiego Centrum Naukowo-Technologicznego Cechownia. 

Najnowsze