19 maja br. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach eksperci z Grupy EULEO poprowadzili warsztat „TRZY OBLICZA WINDYKACJI – Długi biznesowe oczami specjalistów od wierzytelności”

 

 

W trakcie spotkania eksperci rozprawili się z wieloma mitami dotyczącymi zarządzania wierzytelnościami B2B. Było interaktywnie i na luzie. Temat modny i na czasie, więc sala była pełna.

 

 

Celem spotkania było praktyczne naświetlenie przedsiębiorcom skutecznych i etycznych reguł rządzących windykacją biznesową, z niedostępnej im perspektywy branży zarządzania wierzytelnościami:

 

  • Długi, dłużnicy – wpadki vs część każdego biznesu.
  • 3 twarze windykacji: windykacja polubowna czy sądowo-egzekucyjna czy windykacja karna. Wiedza “konferencyjno-szkoleniowa” a rzeczywistość.
  • Jak się to dzisiaj robi, a jak nie wypada, nie można, lub nie opłaca się ?
  • Jakie są koszty windykacji, jak je przewidywać i czy da się nimi zarządzać ?
  • Jak nie stracić klientów, a odzyskać pieniądze ?
  • Jak może być jutro, ale być wcale nie musi?
  • Krwawa jatka – rozprawiamy się z mitami w windykacji i o windykacji.

 

 

Prelegenci:

 

Piotr Kaźmierczak – założyciel, manager windykacji

Współtwórca i Członek Zarządu EULEO. Jest odpowiedzialny za strategię i rozwój grupy, w tym ofertę usług zarządzania należnościami, rozwój marek EULEO, Rozważna Firma, Niezapłacone.Info. Absolwent Wydziału Filozoficzno- historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek historia) oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania małymi i średnimi firmami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Autor licznych publikacji prasowych i wypowiedzi eksperckich w obszarze zarządzania wierzytelnościami i ryzyka kredytowego. Licencjonowany detektyw. Wiceprzewodniczący Komisji Etyki Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Dawid Olszewski – prawnik

Radca Prawny. Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych EULEO. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikację radcowską odbył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Współpracuje z EULEO od 2006 roku. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym materialnym i procesowym oraz postępowaniach zabezpieczających i egzekucyjnych.

 

 

Uczestnictwo w wydarzeniu było bezpłatne.

Dziękujemy za udział.

Najnowsze