Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Alfavox Software Sp. z o.o.  zapraszają do udziału w webinarze pt.: Jak sfinansować zakupy IT w MŚP – Cyfryzacja i Przemysł 4.0. Praktyczne porady oraz inspiracje jak proste narzędzia cyfrowe mogą skutecznie wesprzeć działanie Twojej firmy.

 

Termin: 11.04.2024r.
Godz.: 11:00-12:45

 

Miejsce: wydarzenie online (Microsoft Teams)

Zgłoszenia online: tutaj

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

 

Digitalizacja procesów biznesowych jest obecnie kluczowa w budowaniu konkurencyjności firm na rynku MŚP. Przedsiębiorstwa, które chcą się rozwijać poprzez digitalizację czy rozwój technologii prowadzących w kierunku Przemysłu 4.0 nie muszą czekać na uruchomienie kolejnych środków i programów na ten cel. Dotychczas nadal niewielu z nas wie, że finansowanie na ten cel jest w zasięgu ręki a rok 2024 daje przedsiębiorcom możliwości skorzystania z co najmniej kilku źródeł wsparcia.

 

Dzięki udziałowi w spotkaniu, dowiesz się jak pozyskać środki na nowoczesne, cyfrowe narzędzia dla innowacyjnego i efektywnego wspierania procesów sprzedaży.

Głównym celem spotkania jest zaprezentowanie dostępnych rozwiązań z obszaru Funduszy Europejskich, Krajowego Planu Odbudowy oraz pozostałych instrumentów wsparcia wspierających inwestycje w cyfryzację oraz obszar Przemysłu 4.0

 

Program wydarzenia:

  • Cyfryzacja i Przemysł 4.0 w Twojej firmie. Możliwe formy wsparcia przedsiębiorstw z sektora MŚP.
  • Podczas spotkania szczegółowo omawiane będą korzyści wprowadzania zmian oraz warunki, jakie muszą spełniać podmioty ubiegające się o finansowanie.
  • Jak w łatwy sposób zautomatyzować procesy sprzedażowe, obsługę klienta oraz procesy administracyjne. Roboty jako najskuteczniejsze narzędzia customer experience.
  • CASE STUDY: bot AALIA jako najlpsze rozwiązanie w efektywnej, szybkiej i nowoczesnej obsłudze klienta.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:

MŚP w szczególności działające w sektorach produkcyjnych lub usługowych planujących w najbliższym czasie realizować inwestycje z obszaru cyfryzacji lub Przemysłu 4.0.

 

Eksperci:

Paweł Sass – Od ponad 12 lat prowadzi działalność consultingową. Praktyczne doświadczenie z obszaru finansów przedsiębiorstw zdobywał w PKO BP SA oraz Raiffeisen Bank Polska gdzie przez wiele lat pracował jako Analityk oraz Doradca ds. Bankowości Korporacyjnej – średnie korporacje. Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstw specjalizujący się w świadczeniu usługi Zewnętrznego Dyrektora Finansowego oraz doradztwie z zakresu oceny projektów inwestycyjnych i doboru optymalnych źródeł finansowania głównie dla firm z segmentu SME/MŚP w szczególności pozyskiwania dotacji w ramach dostępnych środków unijnych. Celem wdrażanych przez niego rozwiązań jest przede wszystkim zwiększenie wartości Przedsiębiorstwa i osiągnięcie stawianych przez Właścicieli firm celów biznesowych przy zachowaniu maksymalnej prostoty, dlatego do każdego projektu podchodzi indywidualnie.

Łukasz Sobócki – NLP SOLUTIONS DESIGNER w Alfavox

Łukasz Wilk – KEY ACCOUNT MANAGER w Alfavox

 

Termin zgłoszeń: 10.04.2024r.

Zgłoszenia online: tutaj

 

Zapraszamy!

Kontakt organizacyjny:

szkolenia@rig.katowice.pl
tel.: 32/ 351 11 86

 

 

Organizator:

 

Alfavox Software Sp. z o.o. oferuje rozwiązania cyfrowe, które transformują i przyspieszają biznes organizacji z całego świata. Tworzy własne oprogramowanie i usługi, a także współpracujez globalnymi partnerami, dzięki czemu integruje najlepsze dostępne na rynku technologie. W efekcie zmienia zasady gry: dostarcza nowoczesne rozwiązania klasy enterprise w cenach zoptymalizowanych pod kątem potrzeb małych i średnich firm.

 

Patronat Honorowy

Rejestrując się na wydarzenie oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią obowiązku informacyjnego o warunkach przetwarzania danych osobowych przez RIG w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi uprawnieniach. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się pod linkiem – tutaj

 

Alfavox Software. Technologie przyszłości.

Najnowsze