Zaskakująca formuła, angażująca treść, atrakcyjne nagrody i nowe kontakty. Tak w kilku słowach można podsumować Networkingowe Zamknięte Spotkanie Firm Członkowskich.

W poniedziałkowe popołudnie – 19 lutego w sali Park Hotel Diament Zabrze **** gościliśmy prawie stu przedstawicieli firm z różnych branż. Wydarzenie kierowane było wyłącznie do przedsiębiorców będących członkami Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
Choć spotkania członkowskie to comiesięczny rytuał, to jednak ich lutowe wydanie było specyficzne. Dla gości przygotowano okrągłe stoły, a w programie znalazły się: zespołowe zadanie, interaktywny quiz oraz runda autoprezentacji, aby każdy z obecnych mógł zaprezentować swoją ofertę zgromadzonym.

 

 

Spotkanie rozpoczęły wystąpienia Prezesa Izby Tomasza Zjawionego oraz Partnerów. Następnie zaś przedstawiciele Akademii Humanitas poprowadzili Marshmallow Challenge. Wyzwanie polegało na zbudowaniu w kilkuosobowych zespołach jak najwyższej wieży z dwudziestu nitek makaronu spaghetti, sznurka i taśmy klejącej, która uniesie na szczycie tytułową piankę. Ponadto, dla uczestników przygotowano quiz z nagrodami ufundowanymi przez MM Cars Rental, Hotele Arche oraz Akademię Humanitas i katowicką Izbę.

 

 

Prezes Izby Tomasz Zjawiony podkreślał podczas spotkania:
– Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach to jedna z największych i zdecydowanie najprężniejsza w działaniu Izba w Polsce. To wszystko dzięki zespołowi RIG, wspaniałej współpracy z Partnerami oraz aktywnym i chętnym do działania Firmom Członkowskim. Dzisiejsze wydarzenie jest tego przykładem, a aktualny rok udowodni to jeszcze wielokrotnie.

 

 

Spotkanie było doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany pomysłów oraz poszerzenia swojej wiedzy o aktualnych trendach i wyzwaniach w branży. Wielu uczestników wyraziło pozytywne opinie na temat organizacji wydarzenia oraz możliwości pozyskania wartościowych relacji biznesowych. Nie zabrakło emocji, zabawnych momentów oraz dobrej zabawy przy poczęstunku.

Networkingowe Zamknięte Spotkanie Firm Członkowskich RIG w Katowicach zakończyło się sukcesem, pozostawiając uczestnikom inspirację do dalszego rozwoju swoich przedsiębiorstw oraz współpracy z innymi członkami naszej izby.

 

Najnowsze