Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach uzyskał nominację w konkursie „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie” w kategorii „Reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw”.

 

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych polskich przedsiębiorców, najbardziej pomysłowych i innowacyjnych oraz eksporterów produktów z etykietą „Made in Poland”. Wśród laureatów są także przedstawiciele małego i średniego biznesu z potencjałem na awans do grona wielkich, a także przedsiębiorcy zaangażowani w działalność filantropijną. To cykliczne wydarzenie, zainicjowane przez Forum SA, wydawcę tytułu „Gazeta Polska Codziennie” oraz redakcję dziennika.

 

Podczas  piątej edycji wydarzenia zostaną uhonorowani najlepsi polscy przedsiębiorcy w pięciu kategoriach: „Innowator”, „Eksporter”, „Lider przemysłu”, „Reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw” oraz „Filantrop”.

 

Laureatów i wyróżnionych w Konkursie poznamy podczas gali online.

 

Transmisja uroczystości  w najbliższą niedzielę (25 października) o godz. 18.00 za pośrednictwem portali gpcodziennie.pl i niezalezna.pl oraz fanpage’u „Gazety Polskiej Codziennie”.

 

Bezpośrednie linki przekierowujące do transmisji online:

 

www.niezalezna.pl

www.gpcodziennie.pl

www.facebook.com/GPCodziennie

Najnowsze