Trwa nabór do ósmej edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Adamieckiego. Lokalne firmy mogą zgłaszać się do 15 lipca.

 

Konkurs jest propozycją dla firm innowacyjnych i przyczyniających się do gospodarczego rozwoju miasta, przykładających jednocześnie wagę do wartości etycznych i społecznych.

 

Do konkursu mogą przystąpić mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które:

 

  • mają siedzibę albo prowadzą działalność na terenie Dąbrowy Górniczej;
  • funkcjonują na rynku minimum 5 lat;
  • w ciągu ostatnich 3 lat wdrożyły nowatorskie rozwiązania, innowacje (produktowe, procesowe, marketingowe bądź organizacyjne) lub działania wyróżniające przedsiębiorstwo na tle konkurencji w regionie;
  • przestrzegają zasad etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz uczciwej konkurencji;
  • inwestują w rozwój pracowników;
  • współpracują z instytucjami edukacyjnymi, samorządowymi czy biznesowymi.

 

Duże przedsiębiorstwa, które mają szczególny wkład w rozwój miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

 

Zgłoszenia do 15 lipca, należy przesłać na adres: adamiecki@dg.pl
Regulamin i karta zgłoszeniowa

 

Laureatów poznamy w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się 19 września w Pałacu Kultury Zagłębia.

 

 

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w tym roku ma już ósmą odsłonę. Głównym organizatorem jest miasto, a partnerami Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej. Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe statuetki i dyplomy, prawo posługiwania się tytułem „Laureat Nagrody Gospodarczej im. Karola Adamieckiego”, a także wsparcie promocyjne ze strony organizatorów oraz partnerów.

 

W zeszłym roku w kategorii mikroprzedsiębiorstwo zwyciężyła Prowansalska Manufaktura, w kategorii małe przedsiębiorstwo zwycięzcą zostało Centrum Navigare, a w kategorii średnich przedsiębiorstw triumfatorem był DSS Recykling. Jury przyznało również dwa wyróżnienia: dla Gold Studio w kategorii mikroprzedsiębiorstw oraz dla Hurtowni „Long” w kategorii małych przedsiębiorstw.

Najnowsze