RIG w Katowicach kontynuuje cykl otwartych Spotkań Firm Członkowskich. Najbliższe odbędzie się 20 listopada br. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej i będzie połączone ze spotkaniem Klubu MBA AWSB.

 

Wydarzenie będzie okazją do spotkania z ciekawymi gośćmi oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Gościem Specjalnym spotkania będzie Marek Zuber – wykładowca na studiach Executive MBA w Akademii WSB, ekonomista, analityk, ekspert i doradca finansowy. Tematem wystąpienia naszego Gościa będzie niezwykle interesujący temat: “Recesja, inflacja – czy zagoszczą u nas na dłużej?”

Wydarzenie organizują wspólnie RIG Katowice i należąca do grona Firm Członkowskich Akademia WSB, za sprawą której do grona uczestników dołączą również członkowie jej Klubu MBA. Współgospodarzem spotkania jest Miasto Dąbrowa Górnicza.

Na spotkanie zapraszamy Firmy Członkowskie i Partnerów naszej Izby, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo. Podczas spotkania powitamy nowe Firmy Członkowskie Izby.

 

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

 

Mapa dojazdowa na parking Akademii WSB tutaj.

 

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tutaj. 

 

 

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj.

Najnowsze