Polska i światowa gospodarka stają w obliczu niespotykanego wyzwania. W tym trudnym czasie chcemy służyć Państwu pomocą i wspierać działalność, w szczególności naszych Firm Członkowskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i bieżącym potrzebom, kiedy to biznes przenosi się do „sieci”, proponujemy promocję usług online, szkoleń, webinariów, telepracy itp. za pomocą naszych kanałów komunikacyjnych (mediów społecznościowych, newsletterów, wpisów na www). Wiele z wcześniej zaplanowanych wydarzeń zamiast stacjonarnie odbędzie się online. Warto o tym poinformować zainteresowanych i potencjalnych uczestników.

Jako instytucja samorządu gospodarczego apelujemy – bądźmy solidarni, ponadbranżowo i ponad innymi podziałami, w tej wyjątkowej sytuacji bardzo ważna jest społeczna odpowiedzialności biznesu!

PR & Marketing w czasach zarazy to wyzwanie dla nas!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu!
Ewa Kowacz, ekowacz@rig.katowice.pl tel. 510 212 962

PROPONOWANE USŁUGI:

+ Banner na głównej stronie www.rig.katowice.pl 
połączony z publikacją artykułu w zakładce Aktualności. 
Koszt: 500zł netto  BEZPŁATNIE

+ Banner w newsletterze RIG w Katowicach 
Wysyłka newslettera (kampania z powtórzeniem do 10k rekordów) z banerem reklamowym w headline. 
Koszt: 600zł netto  BEZPŁATNIE

+ Social Media Content
Publikacja materiału partnerskiego (tekst, grafika, video) w kanałach social media RIG insta, fb, twitter, in, yt – do indywidualnego ustalenia
BEZPŁATNIE

POZOSTAŁE USŁUGI:

+ Kampania mailingowa z powtórzeniem 
(baza – 10k rekordów, w tym firmy Członkowskie RIG w Katowicach, uczestnicy naszych aktywności oraz EKMŚP, a także subskrybenci newslettera)
Koszt: 1050 zł netto

+ Wolny Rynek 
Kwartalnik drukowany, wysyłany do subskrybentów prenumeraty oraz dystrybuowany w siedzibie Izby, podczas wydarzeń organizowanych oraz objętych Honorowym Patronatem przez RIG w Katowicach. 
Koszt: 1 str./ 900zł netto, 2 str./ 1600zł netto – możliwość reklamy w wydaniu czerwcowym.

 

OFERTA NA BEZPŁATNE USŁUGI – PR & Marketing w czasach pandemii – JEST AKTUALNA DO 15 CZERWCA BR.

Najnowsze