Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Katowizje – Firma Społecznie Odpowiedzialna został przedłużony. Przedstawiciele firm z sektora MMŚP (i nie tylko!) mogą wziąć w nim udział do 31 grudnia br. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie najciekawszych projektów z obszaru CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), zrealizowanych na terenie Katowic w ostatnim roku.

 

Katowizje to projekt zainicjowany przez Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink, reprezentujący Miasto Katowice. Ma na celu wyłonić liderów CSR wśród lokalnych mikro, małych i średnich firm, które inwestują, kreują i wdrażają innowacyjne narzędzia i rozwiązania, mające służyć lokalnym społecznościom i środowisku naturalnemu. Konkurs ma wyróżnić firmy, które tworzą przestrzeń i warunki dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego, pomimo aktualnej, globalnej sytuacji i wyzwań biznesowych z nią związanych.

 

✅Prowadzisz działalność CSR w sektorze MMŚP w Katowicach lub pracujesz w takiej firmie?

✅A może wiesz jaka firma realizuje z sukcesem działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu -CSR?

 

Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to nie czekaj i zgłoś firmę do konkursu.

W tegorocznej edycji zgłoszenia mogą dokonać zarówno firmy, a także organizacje pozarządowe oraz mieszkańcy!

Opowiedz nam, w jaki sposób działasz na rzecz mieszkańców Katowic  i zdobądź nagrodę Prezydenta Miasta Katowice oraz tytuł firmy społecznie odpowiedzialnej.

 

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: ZOBACZ TUTAJ.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 31.12.2022 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze