Zespół międzynarodowych managerów i doradców biznesowych, Żbitowska & Kuźnik s.c. specjalizujący się w poszukiwaniu nowych modeli biznesowych – poleca swoje usługi w trudnych czasach dla przedsiębiorców.

Specyfika szczególnej sytuacji, w której znaleźli się przedsiębiorcy polega na tym, że nie ma modeli ekonometrycznych, które pozwoliłyby jednoznacznie przewidzieć jej konsekwencje.

Najważniejszą zaś kwestią w sytuacji kryzysowej jest opracowanie scenariusza rozwoju i niepodejmowanie działań na oślep. Wnikliwa obserwacja i adekwatne kroki zaradcze będą długoterminowo kluczem do sukcesu. Błędne decyzje uniemożliwią szybkie dopasowanie się do nowych warunków.

  • Gdzie szukać oszczędności?
  • Jak zachować płynność finansową?
  • Jak zabezpieczyć łańcuch dostaw?
  • Redukować etaty czy nie?
  • Jak zoptymalizować moce produkcyjne?

To tylko część pytań, które zadają sobie przedsiębiorcy, którzy, jak nigdy wcześniej, potrzebują wiedzy i eksperckich wskazówek, jak poradzić sobie w tej niezwykle trudnej sytuacji, jaką stworzyła pandemia.

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia doświadczonych zewnętrznych managerów do zarządzania kryzysowego. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, szybki transfer wiedzy i zestaw kluczowych kompetencji. 

Dzięki bogatemu doświadczeniu wyniesionemu z wielu projektów i posiadaniu praktycznej wiedzy eksperckiej możemy skutecznie wesprzeć firmy w poszukiwaniu nowych modeli biznesowych.

Kontakt:

Ewa Kuźnik

Partner Zarządzający

Żbitowska & Kuźnik s.c.

Tel. 601 244 635

e-mail: kontakt@gerros.eu

www.gerros.eu

Spółka Żbitowska & Kuźnik należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.


Zainteresował Cię temat? Przeczytaj także o innych aktywnościach i ofertach #RIGMember:

JK

Najnowsze