W związku z rosnącą liczbą przypadków zachorowań na koronawirusa, rząd rozszerzył liczbę stref żółtych i czerwonych na terenie całego kraju, w tym m.in. w województwie śląskim. Zostały wprowadzone też dodatkowe ograniczenia związane z realizację wydarzeń.

 

W trosce o zdrowie uczestników Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Back to Business zdecydowaliśmy, że najbliższe wydarzenia: konferencja „Inwestycje motorem rozwoju – jak inwestować za granicą, gdzie inwestować w Polsce” oraz II Regionalne Forum Energetyczne Województwa Śląskiego zostaną przełożone na późniejszy termin.

 

Nie oznacza to jednak, że całkowicie zawieszamy EKMŚP. Uruchomiona w ostatnich dniach Platforma Spotkań B2B online dla przedsiębiorców pozostaje cały czas aktywna. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z jej możliwości – szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się pod linkiem: Jak się zarejestrować. To niezwykle innowacyjne bezpłatne narzędzie pozwala przedsiębiorcom oferować swoje produkty i usługi, a także nawiązywać nowe relacje biznesowe z partnerami z Polski, Europy i świata (m.in. z Czech, Niemiec, Portugalii, Słowenii, Włoch, Ukrainy, USA czy Tunezji). Nasza platforma to szczególnie ważne rozwiązanie w czasach pandemii COVID-19, gdy zerwanych zostało tak wiele łańcuchów dostaw i relacji biznesowych.

 

Pierwsze okno, w którym będzie można skorzystać z platformy wypada 19-21 października – czyli częściowo w dniach, kiedy miało odbyć się pierwsze z zaplanowanych w tym miesiącu wydarzeń.

 

Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce wróci do stanu, w którym możliwe będzie kontynuowanie Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Back to Business. Prosimy o cierpliwość i śledzenie naszych komunikatów.

 

Najnowsze