Magdalena Przybylak, specjalistka od Coaching & Mental Training z firmy Donum Animo – podpowiada jak stworzyć Plan Rozwoju Osobistego i zrobić ze swojego życia Arcydzieło!

 

Mamy dwa życia i to drugie zaczyna się w momencie, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że masz tylko jedno. STOP… Zatrzymaj się… Zastanów… Zrozum… Zdecyduj… Postaw na Siebie… Postaw na Rozwój… Postaw NA LEPSZE… NA NOWE.

Dla mnie takim STOP było pożegnanie się z wieloletnią pracą w korporacji. STOP to również ostatni czas kwarantanny, kiedy zamknięci w swoich domach, w swoich głowach, zatrzymaliśmy się.

Myślę, że takich momentów każdy z nas w życiu ma co najmniej kilka. Są to tak zwane momenty zwrotne, niezwykle istotne, kiedy jest czas na przemyślenia, decyzje i szansa na zmianę naszego życia – NA LEPSZE. Tylko od nas samych zależy czy je odpowiednio wykorzystamy.

Posłużę się tutaj metaforą, która jak dla mnie, jest nad wyraz obrazowa. Każdy komputer, samochód, maszyna wymagają systematycznych przeglądów, aktualizacji oprogramowania.

Nasz mózg, nasz system operacyjny, nasz procesor, który przetwarza z dnia na dzień, z roku na rok, coraz więcej informacji, również wymaga takiej właśnie aktualizacji, odnowy, można powiedzieć swojego rodzaju spa.

Dlaczego więc tak wielu z nas, zaniedbuje ten obszar swojego życia, obszar rozwoju osobistego, który pozwala nam zachować równowagę, dobre samopoczucie, wspaniałe relacje ze światem i przede wszystkim z samym sobą.

Jak mawia mój mentor Fryderyk Karzełek – wszystko w naszym życiu powstaje trzy razy. Najpierw jest myśl w naszej głowie, pomysł, następnie powstaje projekt, plan i wreszcie realizacja.

Co więc stoi na przeszkodzie, abyś już dziś rozpoczął nowy rozdział swojego życia i zrobił dla siebie, swój własny, indywidualny i tylko Twój Plan Rozwoju Osobistego!

Plan Rozwoju Osobistego to jedyny w swoim rodzaju, unikatowy projekt firmy Heksagongroup, z którą mam przyjemność współpracować.

Plan, który pozwoli określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, wyznaczyć Twoją misję. Pomoże Ci poznać Twoje mocne strony i na tej podstawie wyznaczyć cele we wszystkich najważniejszych obszarach Twojego Życia – Heksagonu Szczęścia. Na tej podstawie nauczysz się wyznaczać plan działania. Określisz działania krótko i długoterminowe. Plan Rozwoju Osobistego pomoże przejść Ci przez cztery etapy cel-plan-działanie-rezultaty.

Zapraszam Cię do pracy na sobą, do wspaniałej podróży w głąb siebie, do pokonania barier, pracy nad własnymi przekonaniami, które blokują Twój potencjał, do pracy nad pewnością siebie i wzmacnianiem poczucia własnej wartości. Bo każdy z nas jest indywidualnością i zasługuje na czas dla siebie.

Masz tylko jedno życie! Zrób z niego Arcydzieło.

Jeśli podjąłeś decyzję, że chcesz zmienić swoje życie NA LEPSZE, wyznaczyć nowy kierunek działania, chętnie Ci w tym pomogę, jako Twój Doradca Rozwoju Osobistego dopilnuję, aby zmiany stały się realne i wdrożone w Twoje życie.

Będę towarzyszyć Ci w tym procesie, który jest wielkim projektem, nad którym pracowało wielu wspaniałych i mądrych Ludzi, a wszystko po to, aby zmieniać życie Ludzi NA NOWE, NA LEPSZE.

 

 

Kontakt:

+48 534 722 266

magdalena.przybylak@wp.pl

magdalena.przybylak@heksagongroup.pl

www.magdalenaprzybylak.pl

 

           

 

Donum Animo Magdalena Przybylak należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

Najnowsze