Możliwość udziału w wyjątkowych wystąpieniach i networkingu, strefa konsultacji z profesjonalnymi stoiskami, konkursy i dobra zabawa w znakomitym gronie przedsiębiorczyń przy poczęstunku – to tylko wybrane atrakcje programu wydarzenia skierowanego do kobiet, które odbędzie się 10 marca na ul. Opolskiej 15 w Katowicach.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach i Woman Business HUB już po raz piąty otwiera swoje podwoje dla uczestniczek Pierwiastka K!. Wydarzenie ma na celu integrację kobiet z lokalnego środowiska biznesowego, dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także możliwość wymiany doświadczeń w luźnej atmosferze.

 

Na pewno w  trakcie eventu organizowanego w siedzibie Izby z okazji Dnia Kobiet nie sposób będzie się nudzić. Nie zabraknie atrakcji merytorycznych i rozrywkowych.

Swój udział zapowiedzieli czterej certyfikowani mówcy Maxwell Leadership Poland.

 

Paweł Borecki da wskazówki „Jak właściwie odczytać mężczyznę”, Edyta Kwiatkowska wyjaśni koncepcję „Kobiety OSA – odpowiedzialnej, spójnej, asertywnej”, o roli efektu motyla w życiu opowie Rafał Szymański, a Regina Burdaś będzie dowodzić, że: „Świat nie podniesie Twojej ceny!”.

Na zakończenie eventu przewidziano występ Gwiazdy Wieczoru i afterparty!

W trakcie Pierwiastka K! będziemy nie tyko świetnie się bawić, ale również zbierać środki finansowe dla podopiecznych Fundacji Śląskie Anioły.

 

AGENDA:

 

Koszt udziału:

dla przedstawicielek firm członkowskich RIG w Katowicach: 79 zł.

dla przedstawicielek firm niezrzeszonych w RIG w Katowicach: 129 zł.

 

ZAPISY ONLINE – TUTAJ.

 

Zapraszamy!

 

Kontakt organizacyjny:

Beata Kempny

bkempny@rig.katowice.pl

tel.: 32 351 11 80

 

Najnowsze