Już po raz dziesiąty mali i średni przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w cyklu bezpłatnych szkoleń z budowania strategii biznesu w sieci, w ramach Akademii e-marketingu. Podczas spotkań będzie można zdobyć lub poszerzyć wiedzę m.in. z zakresu bezpieczeństwa strony www, narzędzi SEO czy wykorzystania narzędzi promocyjnych Gooogle’a.

 

Jubileuszowa edycja, pod hasłem „Jak prowadzić marketing internetowy w Małym i Średnim Przedsiębiorstwie” odbędzie się w październiku br. w trzech miastach: Warszawie, Katowicach i Gdańsku. – W poprzednich edycjach wzięło udział kilka tysięcy przedsiębiorców. Teraz Akademia wraca po okresie pandemii do stacjonarnej formy i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli ponownie spotkać się osobiście – informuje Anna Pszczółkowska, koordynator wydarzenia.

 

Jesienna edycja Akademii e-marketingu dla MŚP odwiedzi trzy polskie miasta. Pierwsze szkolenie odbędzie się 12 października w Muzeum Śląskim w Katowicach, drugie 18 października w Centrum Olimpijskim w Warszawie, a cykl zakończy się 26 października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Szkolenia poprowadzą doświadczeni eksperci WeNet Group, specjaliści od marketingu w sieci, którzy przekażą przedsiębiorcom praktyczną wiedzę oraz będą służyć doradztwem i konsultacjami. Program spotkań to kompleksowy poradnik w pigułce, jak zacząć budować swój biznes w Internecie: od budowy firmowej strony www, zagadnień RODO w e-marketingu, przez wykorzystanie narzędzi SEO, skutecznej sprzedaży w sieci za pomocą usług Google’a, aż po budowę strategii firmy w social mediach i mierzenie skuteczności tych działań.

 

– W pracy nad Akademią przyświecał nam jeden cel: pomóc małym i średnim przedsiębiorcom w przyswojeniu praktycznej wiedzy z podstaw e-marketingu. Nasze wieloletnie doświadczenie pomogło przygotować program  skrojony specjalnie pod potrzeby MŚP. Jako Partner Premium Google’a mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i zdobyczy technologii i tą wiedzą chcemy się podzielić. Mogę też zdradzić, że jednym z prelegentów podczas szkolenia w Warszawie będzie Robert Korzeniowski, wielokrotny mistrz olimpijski, a obecnie przedsiębiorca, który odważnie wkracza ze swoim biznesem w świat online. Do zobaczenia! – podsumowuje Anna Pszczółkowska.

 

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszenia można wypełnić na stronie: www.akademiaemarketingu.pl

 

Organizatorem i partnerem merytorycznym Akademii jest WeNet Group, natomiast partnerami strategicznymi  Krajowa Izba Gospodarcza i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz magazyn Business Hub “Wolny Rynek”.

 

Najnowsze