Nowy Rok 2022 rozpoczynamy z nową, jeszcze pachnącą farbą drukarską, odsłoną kwartalnika wydawanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. W magazynie – skierowanym do środowiska biznesowego – warto przeczytać relacje z wydarzeń  dla MŚP, wywiady, merytoryczne artykuły eksperckie o aktualnych zmianach podatkowych, cyfryzacji i zielonych technologiach oraz ważne informacje na temat dofinansowań oraz projektów szkoleniowo-stażowych dla sektora MŚP.

 

 

Wersja online najnowszego numeru do pobrania:

CZYTAJ TUTAJ.

 

W wydaniu można zapoznać się z podsumowaniami wyjątkowych, autorskich wydarzeń współorganizowanych przez RIG w Katowicach w 2021 roku, takich jak: Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku, które przebiegło pod hasłem – wsparcie samorządów szansą na restart biznesu, Śląski Okrągły Stół Przemysłu 4.0 o czwartej rewolucji industrialnej, a także Open Space Technology Woman Business HUB dla przedsiębiorczyń.

 

Grudniowy Business HUB „Wolny Rynek” (jak zwykle) obfituje w wartościowe i interesujące materiały. Tutaj spotyka się młodość z doświadczeniem. Polecamy wywiad z nastoletnim, utalentowanym przedstawicielem śląskiego motorsportu, Kacprem Sztuką, który marzy o starcie w bolidzie Formuły 1! A także rozmowę z Jackiem Kwiatkowskim, Prezesem Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, najstarszej firmy oświaty zawodowej na Śląsku, obchodzącej 95-lecie istnienia! Warto dodać, że instytucja od lat zasila grono Firm Członkowskich Izby. O pułapkach „Polskiego Ładu” i bezpieczeństwie podatkowym mówi prof. Adam Mariański, Przewodniczący Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

Na kolejnych stronach kwartalnika dawka eksperckiej wiedzy na temat prawa, współpracy międzynarodowej, OZE i niskiej emisji, jak również artykuły specjalistów z różnorodnych dziedzin od marketingu, PR-u, sprzedaży, po coaching czy zarządzanie.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z dwoma nowymi projektami edukacyjno-szkoleniowymi, które RIG w Katowicach, wpisując się w trend podnoszenia kompetencji oraz kwalifikacji przez przedsiębiorców, zorganizował w 2021 roku wspólnie z Miastem Katowice. Były to: Katowicka Akademia Digital Marketingu i Katowicka Akademia Rozwoju Przedsiębiorcy.

 

W Business HUB „Wolny Rynek” można znaleźć też ofertę współpracy z Firmami Członkowskimi RIG w Katowicach, reprezentującymi pełny przekrój branż – od kancelarii prawnych, przemysł ciężki po przedsiębiorstwa zajmujące się szkoleniami, doradztwem czy usługami internetowymi.

 

 

Kwartalnik jest dystrybuowany w prenumeracie indywidualnej, wysyłany do wiodących instytucji samorządowych, rządowych i związanych z biznesem, a także kolportowany na wydarzeniach organizowanych przez RIG w Katowicach, na konferencjach i szkoleniach branżowych oraz innych eventach o zasięgu ogólnopolskim, objętych patronatem przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i wydawnictwo. Jest również dostępny bezpłatnie w prestiżowych lokalizacjach biznesowych w województwie śląskim.

 

Osoby zainteresowane wykupieniem prenumeraty, a także współtworzeniem treści magazynu skierowanego dla biznesu zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość zamieszczenia artykułu i wywiadu albo reklamy modułowej (w promocyjnej cenie) w kolejnym wydaniu  Business HUB „Wolny Rynek”, które ukaże się pod koniec marca 2022 r.

 


Więcej szczegółów:

Jaga Kolawa
Redaktor Prowadząca
jkolawa@rig.katowice.pl
tel. 503 802 704

Najnowsze