Już w kwietniu rozpoczynamy cykl spotkań online poświęconych polubownemu rozwiązywaniu sporów w biznesie. Wydarzenie przybliży zainteresowanym, czym są Sądy Arbitrażowe, a przede wszystkim przedstawi, jak przedsiębiorca może skorzystać z tego istotnego narzędzia.

 

 

Warto poznać mechanizmy Sądów Arbitrażowych, gdyż jego działalność jest dedykowana przedsiębiorcom, rozpatrywane sprawy rozstrzygane są szybko i przy wnikliwym rozważeniu interesów wszystkich stron. Przedsiębiorca oszczędza, więc zarówno swój czas, nerwy, jak i pieniądze, bo postępowanie jest w konkurencyjnej cenie do procesu realizowanego w ramach orzecznictwa Sadów Powszechnych. Tym samy wyroki sądu polubownego, a także ugody zawarte przed tym sądem mają moc prawna na równi z wyrokiem sadu państwowego.

 

 

Ponadto, przykładowo Sąd Arbitrażowy przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach dysponuje potencjałem logistycznym i merytorycznym pozwalającym na rozstrzyganie zaawansowanych sporów międzynarodowych. Można, więc stwierdzić, iż orzecznictwo to nie ogranicza się do jednej branży, a jest dostępne dla wszystkich przedsiębiorców, nawet wykraczając poza granice Polski.

 

 

Wśród ekspertów oraz arbitrów Akademii Arbitrażu znaleźć można wybitnych przedstawicieli praktyki jak również świata nauki. Tym sposobem otrzymujemy gwarancję, że wiedza przekazana podczas webinarium będzie wiążąca i praktyczna dla zainteresowanych przedsiębiorców. Osoby opowiadające o procesie i działalności sądownictwa arbitrażowego doskonale znają niuanse działalności gospodarczej prowadzonej w regionie, dlatego też materiał i zakres tematyczny spotkania z pewnością odpowie na nurtujące pytania uczestników.

 

Wybierz dogodny dla siebie dzień i zarejestruj się już teraz! 

 

 

Jak Sąd Arbitrażowy może pomóc przedsiębiorcy – dr hab. Prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski

 

 

Sąd Arbitrażowy dla biznesu – rozwiązanie globalne, czy regionalnie? dr hab. Prof. UŚ Michał Kania

 

 

Sąd Arbitrażowy – szybkie, opłacalne i eksperckie rozwiązanie dla biznesu – dr hab. Jacek Zrałek

 

 

Sąd Arbitrażowy – oszczędność czasu i pieniędzy dla przedsiębiorcy – Tomasz Zjawiony, Prezes RIG w Katowicach

 

Chcesz poznać szczegóły dot. Sądu Arbitrażowego i skorzystać z jego usług? Weź udział w Akademii Arbitrażu i dowiedz się wszystkiego o procesie polubownego rozwiązywania sporów w biznesie.

 

 

Chcemy dopasować się do Twojego grafiku, dlatego też proponujemy trzy terminy spotkania:
  • 8 kwietnia, godz. 18.00
  • 13 maja, godz. 18.00
  • 10 czerwca, godz. 17.00

 

Wybierz dogodny dla siebie dzień i zarejestruj się już teraz! 

Wydarzenie jest bezpłatne.

 

 

KONTAKT

Katowice, ul. Opolska 15

Mail: kpiosek@rig.katowice.pl, tel.: (32)7814983

www.rig.katowice.pl

Najnowsze