Zapraszamy na powakacyjne Spotkanie Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, które odbędzie się 6 września br. w Hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

 

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z naszymi planami, wydarzeniami i projektami. Czeka nas arcyciekawa jesień!

 

W trakcie spotkania będziemy również gościć ekspertów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, którzy opowiedzą o tym jak Giełda wspiera firmy w pozyskiwaniu kapitału, budowaniu relacji z inwestorami i zwiększaniu widoczności na rynku. Zaprezentujemy również nowy program GPW dla liderów biznesu – Akademię GPW Growth.

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wyłącznie Firmy Członkowskie naszej Izby.

 

Tradycyjnie powitamy też nowych przedsiębiorców, którzy dołączyli do Izby – wręczając im certyfikaty i pamiątkowe pakiety powitalne. Po części merytorycznej zaprosimy uczestników na część networkingową przy poczęstunku.

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by nawiązać cenne kontakty biznesowe i przyspieszyć rozwój Waszej Firmy. Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano ok. godz. 19.30.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – prosimy o szybką reakcję!

 

Zapisy: tutaj

 

Mapa dojazdowa do Hotelu Vienna House Easy w Katowicach.

 

UWAGA! Uczestnicy spotkania będą mieli zapewniony bezpłatny parking hotelowy.

Najnowsze