Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Kancelarią Radców Prawnych JGA zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu “O prawie przy kawie: Sztuczna inteligencja – czym dziś jest i jak można bezpiecznie jej używać”.

 

 

Termin: 27.09.2023r., godz. 10.00 – 12.00

Wydarzenie w formie online: Microsoft Teams

 

Bezpłatne rejestracja tutaj

 

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu temat dotyczący wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie. Wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców, którzy chcą poznać, lepiej zrozumieć i skutecznie wykorzystać oraz wdrożyć narzędzia oparte o sztuczną inteligencję w swojej firmie.

 

 

Dziś dyskusja o sztucznej inteligencji wypełnia media, ale najczęściej popularne materiały skupiają się na hipotetycznych zagrożeniach i opisywaniu wszystkich tych zawodów i biznesów, które za chwilę będą niepotrzebne.

 

 

Chcielibyśmy zaprezentować inne podejście i na przygotowanym specjalnie dla Państwa spotkaniu pokażemy czym sztuczna inteligencja jest obecnie, czego można się spodziewać za chwilę i jak w praktyce można wykorzystać ją w biznesie już dziś. Dużo uwagi poświęcimy na odpowiedzialne wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji i postaramy się obalić wiele szkodliwych mitów.

 

 

Spotkanie prowadzone będzie przez doradcę podatkowego i pasjonata nowoczesnych technologii, który w ramach współpracy z Narodowym Centrum Badan i Rozwoju prowadzi badania nad praktycznym stosowaniem algorytmów sztucznej inteligencji.

 

 

Zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcą być przygotowani na zbliżającą się rewolucję cyfrową i chcą już teraz zgłębić zagadnienia dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w swojej działalności. Zdobądź nową wiedzę i nie bądź zaskoczony przyszłością.

 

 

Zapisz się już dziś!

 

 

UCZESTNICY:

 

Wydarzenie jest skierowane do osób zainteresowanych tym jak można w odpowiedzialny sposób wykorzystywać w biznesie narzędzia oparte o sztuczną inteligencję.

 

 

PRELEGENT:

 

Mateusz Piech – jest doradcą podatkowym, pomysłodawcom startupów IT i pasjonatem nowoczesnych technologii.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejszy zapis w systemie rejestracyjnym:

 

 

Bezpłatne rejestracja: tutaj

 

 

Zapraszamy!

 

Kontakt organizacyjny:

 

Zespół ds. edukacji, doradztwa i projektów

szkolenia@rig.katowice.pl

tel.: 32 351 11 86

Najnowsze