Możesz stworzyć stronę internetową w 3 minuty. Brzmi nieprawdopodobnie? WebWave AI Builder™ sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Kreator jest wzbogacany o nowe szablony, z których można korzystać za pośrednictwem AI. Dzięki nim poradzisz sobie bez pomocy specjalisty!

 

 

WebWave rozbudowuje bazę szablonów pod kreator AI. Są one stworzone przez doświadczonych projektantów. Celem jest, aby nawet początkujący użytkownicy, mogli stworzyć własną witrynę. Dzięki szablonom i AI Builderowi stało się to możliwe.

 

Twój wkład może – ale nie musi – być minimalny. Włożysz w stworzenie strony internetowej dokładnie tyle wysiłku, ile chcesz – bądź ile jesteś w stanie. To od Ciebie zależy, jak duży wkład w projektowanie masz. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja strona internetowa.

 

Nowe możliwości AI

 

Specjaliści WebWave systematycznie rozbudowują bazę szablonów. Tylko w ostatnim czasie dodali 24 szablony. Stanowią one inspirację dla sztucznej inteligencji. W projektach wykonywanych przez AI pojawiają się dopracowane wzory, fonty i grupy kolorów.

 

Nowe projekty mają maksymalnie 7 podstron. Sprawdzą się idealnie w przypadku stron o charakterze informacyjnym czy też jako portfolio. Każdy znajdzie coś dla siebie – artyści, biznesmeni czy też mali przedsiębiorcy. Trzy z szablonów to klasyczne one pagery.

 

Zostały starannie zaprojektowane z uwzględnieniem różnorodnych stylów, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom. W trakcie tworzenia swojej witryny, możesz wybierać spośród atrakcyjnych opcji stylistycznych: strona biznesowa, kreatywna, boho, minimalistyczna, elegancka i vintage. Każda z tych opcji została wzbogacona nowymi możliwościami.

 

Projektowanie z WebWave jest teraz jeszcze prostsze i szybsze. Możesz to sprawdzić i przekonać się, że stworzenie strony internetowej w 3 minuty jest możliwe!

 

Możliwości kreatora stron internetowych wspinają się na wyżyny. Dodanie nowych szablonów umożliwia większą kompatybilność z oczekiwaniami użytkownika. Tym samym edycja treści nie zawsze jest konieczna. Można ograniczyć się do zmiany grafik czy doszlifowania tekstu.

 

Polacy polubili tworzenie stron dzięki AI

 

WebWave podąża za trendami. Ponad pół roku temu wprowadzona została funkcja WebWave AI Builder™. Choć tworzenie stron z kreatorem już wcześniej było szybkie i proste, dzięki temu stało się błyskawiczne. Z genialnym AI Builderem każdy może zaprojektować ładną stronę – nawet Ci, którym daleko do digital natives.

 

Ta funkcja kreatora WebWave cieszy się stałą, dużą popularnością. Od stycznia do połowy marca tego roku polscy użytkownicy WebWave dzięki sztucznej inteligencji wygenerowali prawie 14,5 tys. stron – 5916 w styczniu, 5677 w lutym oraz 2902 w pierwszej połowie marca.

 

Popularność naszego AI Buildera to kolejny dowód na to, że ludzie nie obawiają się sztucznej inteligencji. Co więcej, chętnie z niej korzystają, widząc wymierne korzyści takie jak oszczędność czasu oraz łatwość, z jaką można stworzyć swoją stronę. Dzięki WebWave stworzysz ją w kilka minut, niezależnie od poziomu twojej cyfrowej biegłości – zaznacza Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

 

Jak stworzyć stronę z AI? To naprawdę proste. Wystarczy, że dodasz krótki opis swojej działalności. Zawrzyj w nim czego oczekujesz od strony, wybierz spośród dostępnych stylów i poczekaj 3 minuty. Strona gotowa!

 

Niezaprzeczalną zaletą jest możliwość dalszej edycji. Masz szansę jeszcze bardziej przybliżyć witrynę do swojej wizji. Wymarzony projekt jest na wyciągnięcie ręki.

 

Darmowy kreator stron WWW – Darmowe strony internetowe (webwavecms.com)

Najnowsze