TOP ECO INNOVATION  – konkurs  współrealizowany przy GREEN ENERGY CONGRESS. Wydarzenie jest pierwszym w Polsce, trzyscenowym Kongresem Zielonej Energii w formule hybrydowej. Top Eco Innovation to konkurs dla przedsiębiorców, start-upów, inkubatorów przedsiębiorczości, korporacji oraz wszystkich firm i osób z pomysłem na ekorozwiązania lub ekopostawy.

 

Top Eco Innovation to rywalizacja w trzech kategoriach:

  •  produkt – to obszar, w którym poszukujemy nowoczesnych produktów, które wpływają na ekologię, bezpieczeństwo, optymalizację kosztów energii i wszystkie obszary pokrewne, typu podłoga kinetyczna, produkty energooszczędne, ekologiczne paczkomaty, urządzania pomiarowe,
  • usługa – to kategoria dla osób i firm, które swoimi działaniami wpływają na ekologię, poprawę stanu środowiska, minimalizowanie negatywnych wpływów na klimat; to rozwiązania polegające na ekobudownictwie, energooszczędnych rozwiązaniach energetycznych, usługach prawnych podpowiadających jak wdrażać ekorozwiązania w polskim i unijnym porządku prawnym,
  • CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu – to obszar, w którym poszukujemy proekologicznych działań w biznesie, wspierających postawy eko, energooszczędność i poszukiwania alternatywnych źródeł energii; to miejsce dla kampanii społecznych, marketingowych, świadomościowych, wspierających kulturę eko.

Masz taki produkt? Realizujesz podobną usługę lub działania CSR? Pochwal się!

Weź udział w konkursie Top Eco Innovation i zyskaj rozgłos dla swojego rozwiązania!

 

Aby dołączyć do rywalizacji, zarejestruj swój projekt na: www.greenenergycongress.pl/top-eco-innovation/ .

 

Na pełne projekty konkursowe czekamy do 23 sierpnia 2021. Od tego czasu obradować będzie jury, które wybierze w każdej kategorii wybierze laureatów I, II i III miejsca.

Finał Top Eco Innovation obędzie się 23 września 2021, podczas Green Energy Congress.

Sprawdź szczegóły na www.greenenergycongress.pl/top-eco-innovation/, a w razie pytań skontaktuj się z nami!

 

Pokaż się i spraw, by Twoje rozwiązanie zyskało szansę na rozgłos!

 

Wydarzenie objęte patronatem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Najnowsze