Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze Polki – niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy rodzaju działalności do udziału w projekcie “Kobiety w biznesie”. To inicjatywa skierowana do kobiet spełniających się w pracy na etatach, kobiet prowadzących działalność nierejestrowaną, liderek biznesu oraz kobiet biznesu prowadzących własne firmy.

 

 

 

Budowanie silnych marek kobiet w biznesie

 

Celem projektu »Kobiety w biznesie« jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie, promocja ich sylwetek oraz biznesów, a także pomoc w budowaniu silnych marek. Dajemy możliwość zaprezentowania siebie w roli ekspertki lub swojego biznesu na łamach portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl – podkreśla Renata Zielezińska, pomysłodawczyni akcji oraz CEO i redaktor prowadząca portal biznesowy PolecanyBiznes.pl.

 

 

Czym jest projekt “Kobiety w biznesie”?

 

Projekt “Kobiety w biznesie” to:

  • Promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych.
  • Przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym kobietom do prezentacji swoich biznesów.
  • Sieć przedsiębiorczych kobiet – inteligentnych, pełnych pasji, prowadzących własne biznesy.
  • Akcja dla Polek, które rozwijają swoje firmy lub imperia biznesowe w kraju oraz poza jego granicami.
  • Miejsce odpowiednie dla liderek biznesu.
  • Idealna przestrzeń dla kobiet prowadzących biznes w mieście czy biznes na wsi, biznes regionalny, biznes lokalny, biznes ogólnopolski, biznes w Europie czy na świecie, a także tych zarządzających własnymi firmami, prowadzących działalność nierejestrowaną oraz z pasją i zaangażowaniem pracujących na etatach.

 

 

Wsparcie dla kobiet biznesu

 

Poprzez projekt »Kobiety w biznesie« chcemy wspierać polskie przedsiębiorczynie, które pragną rozwijać swoje biznesy niezależnie od rodzaju działalności, wieku czy branży. Do udziału w nim zapraszamy właścicielki firm, liderki biznesu, kobiety spełniające się w pracy na etacie, przedsiębiorcze mamy prowadzące tzw. małe biznesy, panie prowadzące działalność nierejestrowaną. Chcemy pokazać Twoją firmę światu. Wystarczy opisać historię swojego biznesu, w której opowiesz, czym się zajmujesz i jak budujesz swój biznes. Zaprezentuj się, najlepiej jak potrafisz i nie zapomnij pochwalić się sukcesami, nagrodami czy wyróżnieniami – zaprasza Renata Zielezińska.

 

 

Przedsiębiorcza Polko, zaprezentuj swój biznes w akcji “Kobiety w biznesie”

 

Akcja trwać będzie przez cały rok 2024. W jej ramach będą prezentowane sylwetki kobiet w biznesie oraz zapraszane przedsiębiorcze Polki do udziału w wywiadach.

Zgłoszenia: ZOBACZ TUTAJ.

 

Kwartalnik “Business HUB” objął akcję patronatem medialnym.

 

 

Najnowsze