Dla Wyższej Szkoły Humanitas liczy się ciągły rozwój, zarówno w kwestii kształcenia studentów jak i tworzenia oferty edukacyjnej odpowiadającej na potrzeby rynku. Przygotowując kierunki studiów stawiamy na praktyczny aspekt kształcenia. Tworzymy koncepcje w oparciu o wiedzę doświadczonych partnerów z obszaru biznesu i instytucji oraz najnowocześniejsze programy i narzędzia.

 

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i świadomych menedżerów stworzyliśmy unikatowe kierunki studiów MBA i LLM rozszerzone o moduły niezbędne w obszarach samorządu, biznesu rodzinnego oraz prawa międzynarodowego, dzięki czemu studia dają uczestnikom więcej niż klasyczne studia MBA i przygotowują do pracy w specyficznych środowiskach jakich dotyczą.

 

Wyższa Szkoła Humanitas jako organizacja zrzeszona w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach pragnie dzielić się z pozostałymi członkami tym co ma najlepsze, dlatego dla wszystkich organizacji zrzeszonych wraz z nami w RIG przygotowaliśmy stałą bonifikatę finansową w wysokości 10% wartości studiów na wszystkich dostępnych u nas kierunkach Master of Business Administration oraz Master of Laws.

 

Obecnie prowadzimy zapisy na studia:

 

  • Master of Business Administration dla liderów samorządów – program studiów został opracowany przez ekspertów Wyższej Szkoły Humanitas oraz Bratislava University of Economics and Management, przy wsparciu międzynarodowego zespołu naukowców z University of Denver, University of Applied Sciences i Comenius University oraz praktyków z organizacji partnerskich: Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. i firmy Nesse – eksperta na rynku miękkiego i twardego HR.

 

Dr Janusz Michałek, prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A tłumaczy, że „Program kierunku Studiów Master of Business Administration dla liderów samorządów jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed samorządowcami. Dzięki współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. uczestnicy studiów otrzymają wiedzę, kompetencje i umiejętności, które są elementem klasycznych, ogólnych programów MBA, a dodatkowo każdy z obszarów zostanie zacznie poszerzony o aspekty związane z funkcjonowaniem i rozwojem JST”.

 

Za nami pierwsza edycja studiów, o ich zaletach wypowiadają się uczestnicy:

 

„Wybór tego konkretnego kierunku był oczywisty, gdyż sadzę, że został przygotowany idealnie dla samorządowców. Udział w studniach MBA dla Liderów Samorządu pozwala mi na rozwijanie osobistych kompetencji menadżerskich i przywódczych. Dotychczasowe zajęcia podniosły moją wiedze w zakresie samorozwoju. Omawiane tematy są w pełni związane z obszarem samorządu a wykładowcy prowadzący zajęcia są praktykami w swojej dziedzinie. Sądzę, że ukończenie studiów MBA podniesie moje zdolności do zarządzania organizacją min. poprzez wymianę doświadczeń z pozostałymi słuchaczami i wykładowcami oraz wzajemną inspirację” – mówi Sławomir Sagadyn, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu.

 

  • Master of Business Administration dla zarządzających w firmie rodzinnej – program tego unikatowego w skali kraju kierunku powstał we współpracy z ekspertami Instytutu Biznesu Rodzinnego z Poznania. Studia w Wyższej Szkole Humanitas są jedynymi tego typu w Polsce i odpowiedzią na rosnąca potrzebę rynku, gdyż aż X biznesów w Polsce to firmy rodzinne.

 

Jak podkreśla Roman Wieczorek, ambasador kierunku i ekspert Instytutu Biznesu Rodzinnego Studia te to narzędzie, dzięki któremu uczestnicy otrzymają wiedzę konkretną, usystematyzowaną, aktualną i sprawdzoną. Grono wykładowców jest naprawdę imponujące – tworzą je ludzie o doświadczeniu klasycznie biznesowym, ale jednocześnie bardzo głęboko rozumiejący specyfikę biznesu rodzinnego. MBA dla zarządzających w firmie rodzinnej to proces, który kompleksowo przeprowadzi uczestników przez zaułki dzisiejszego biznesu, ale cała droga będzie przebiegać z uwzględnieniem perspektywy rodziny biznesowej”.

 

 

Przy kierunku studiów Master of Business Administration dla zarządzających w firmie rodzinnej została utworzona Rada Biznesu. Jej członkami są właściciele i prezesi jednych z największych i najbardziej szanowanych firm w Polsce:

Członkowie Rady Biznesu: https://tiny.pl/wt7sk

 

  • Studia LLM. Krajowe i międzynarodowe prawo gospodarcze i handlowe dla praktyków program LLM w Wyższej Szkole Humanitas to prestiżowy, nowoczesny koncept zapewniający wiedzę z obszaru krajowego i międzynarodowego prawa gospodarczego i handlowego. Podczas studiów LLM w Wyższej Szkole Humanitas uczestnicy spotkają się z gronem ekspertów odnoszących sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

„Studia Master of Laws w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa gospodarczego i handlowego to projekt unikatowy. Łączy solidną wiedzę teoretyczną z doświadczeniem polskich i zagranicznych praktyków. Ich zadaniem jest wyposażenie absolwentów w szereg umiejętności miękkich koniecznych dla działania z sukcesem na rynku prawnym międzynarodowego obrotu gospodarczego” – podkreśla Tomasz A. Kordys, ekspert i wykładowca na studiach LLM w Wyższej Szkole Humanitas.

 

 

Z pełną ofertą studiów MBA/LLM zapoznają się Państwo na stronie:

https://www.humanitas.edu.pl/mba

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Humanitas: https://www.humanitas.edu.pl/Studia_podyplomowe

Najnowsze