Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z ekspertami z Grupy EULEO zapraszają na warsztatowe spotkanie –TRZY OBLICZA WINDYKACJI Długi biznesowe oczami specjalistów od wierzytelności. Eksperci z Grupy Euleo podzielą się ponad 21 letnim doświadczeniem w zakresie windykacji B2B.

 

Bez makeup’u, od kuchni, szczerze, praktycznie, nie za długo, w sam raz, bezpłatnie

 

Termin wydarzenia: 19.05.2023r., w godz.: 10:00-12:00

Miejsce: aula multimedialna RIG w Katowicach, ul. Opolska 15

 

Celem spotkania jest praktyczne naświetlenie przedsiębiorcom skutecznych i etycznych reguł rządzących windykacją biznesową (b2b), z niedostępnej im perspektywy branży zarządzania wierzytelnościami. Opowiemy po prostu o windykacji, tak jak się nie opowiada na szkoleniach.

 

  • Długi, dłużnicy – wpadki vs część każdego biznesu.
  • 3 twarze windykacji: windykacja polubowna czy sądowo-egzekucyjna czy windykacja karna. Wiedza “konferencyjno-szkoleniowa” a rzeczywistość.
  • Jak się to dzisiaj robi, a jak nie wypada, nie można, lub nie opłaca się ?
  • Jakie są koszty windykacji, jak je przewidywać i czy da się nimi zarządzać ?
  • Jak nie stracić klientów, a odzyskać pieniądze ?
  • Jak może być jutro, ale być wcale nie musi?
  • Krwawa jatka – rozprawiamy się z mitami w windykacji i o windykacji.

Przewidujemy dwugodzinne spotkanie z 2 ekspertami, w trakcie którego będzie także czas na zadawanie pytań. Oczywiście każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w spotkaniu warsztatowym.

Zespół naszych ekspertów:

Piotr Kaźmierczak- założyciel, manager windykacji

Współtwórca i Członek Zarządu EULEO. Jest odpowiedzialny za strategię i rozwój grupy, w tym ofertę usług zarządzania należnościami, rozwój marek EULEO, Rozważna Firma, Niezapłacone.Info. Absolwent Wydziału Filozoficzno- historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek historia) oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania małymi i średnimi firmami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Autor licznych publikacji prasowych i wypowiedzi eksperckich w obszarze zarządzania wierzytelnościami i ryzyka kredytowego. Licencjonowany detektyw. Wiceprzewodniczący Komisji Etyki Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Mec. Dawid Olszewski- prawnik

Radca Prawny. Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych EULEO. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikację radcowską odbył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Współpracuje z EULEO od 2006 roku. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym materialnym i procesowym oraz postępowaniach zabezpieczających i egzekucyjnych.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

REJESTRACJA ONLINE NA WYDARZENIE

 

Zapraszamy!

Kontakt organizacyjny:
Zespół ds. edukacji, doradztwa i projektów
szkolenia@rig.katowice.pl
tel.: 32/ 351 11 86

Najnowsze