Już po raz czwarty w tym roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach organizuje Otwarte Spotkanie Firm Członkowskich. Tym razem – wspólnie z Burmistrzem Miasta Czeladź Zbigniewem Szaleńcem – zapraszamy 17 kwietnia do Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Czeladzi.

 

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do porozmawiania z przedstawicielami świata biznesu i samorządu oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podczas spotkania głos zabierze Zbigniew Szaleniec – Burmistrz Miasta Czeladź, który przybliży strategię rozwoju miasta oraz zaprezentuje obecne i planowane inwestycje. O swoich doświadczeniach w prowadzeniu biznesu w Czeladzi opowiedzą również przedstawiciele największych firm z miasta.

 

Do udziału zapraszamy Firmy Członkowskie naszej Izby, a także wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Czeladzi i okolic, którzy chcieliby poznać naszą organizację. W trakcie spotkania powitamy też nowe Firmy Członkowskie Izby – wręczając im certyfikaty i pamiątkowe pakiety powitalne.

 

Po części merytorycznej zaprosimy uczestników na część networkingową przy poczęstunku, a dla osób chętnych możliwe będzie zwiedzenie wyjątkowych obiektów, które powstały na zrewitalizowanych terenach byłej kopalni „Saturn”, w tym m.in. Elektrowni, a także przedpremierowo – Cechowni!

 

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano ok. godz. 20.00.

 

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tutaj.

 

Mapa dojazdowa do Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.

Najnowsze