Paulina Piętowska, Właściciel Agencji Hostess Paulina Piętowska pragnie podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi obecnej trudnej sytuacji dla przedsiębiorców, a także zaoferować pomoc w odnowieniu pozycji na rynku oraz wsparcie w budowie lub odświeżeniu świadomości marki wśród klientów i konsumentów.

Obecnie panująca sytuacja związana z koronawirusem dotknęła niemal cały świat. Zewsząd słyszymy złowrogie prognozy nadchodzącego kryzysu gospodarczego, informacje o upadających firmach, a nawet całych branżach. Pandemia dotknęła nas wszystkich, zdecydowaną większość przedsiębiorców prowadzących działalność na różnych płaszczyznach.  

Jako Agencja działająca od ponad 6 lat w branży MICE, specjalizująca się w obsłudze eventów i doborze kadry, pragniemy podzielić się naszymi refleksjami i zaoferować pomoc w odbudowie pozycji na rynku po powrocie do normalności. Wirus COVID-19 opanował nie tylko nasze życie, ale w znacznej mierze niestety również nasze umysły. Nie możemy na to pozwolić. Budując od kilku lat swoją pozycję w branży eventowej – jednej z najbardziej zagrożonych w chwili obecnej – staramy się nie dawać za wygraną pandemii, a zaplanowany do niedawna czas na realizację wielu eventów, które w rezultacie zostały przełożone lub odwołane, przeznaczamy na rozbudowę działań i planowanie strategii.

To ważne, aby dziś nie załamywać rąk, lecz wykorzystać chwilowy przestój na budowę i planowanie celów długo i krótkoterminowych. To właśnie jest czas na dopracowanie kwestii, które ciągle były odkładane na później. W naszej ocenie, po powrocie do znanej nam rzeczywistości czeka nas wszystkich ogrom pracy. Biorąc pod uwagę często odmienny okres potrzebny na odbudowę wśród przedsiębiorstw różnych branż, niezwykle istotne będzie przygotowanie firmy, aby od początku ruszyć „pełną parą”.

Z naszej strony możemy zaproponować:

  • wsparcie w budowie lub odświeżeniu świadomości marki wśród klientów i konsumentów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Istotne są zatem wszelkiego rodzaju wystąpienia firmy na arenie krajowej i międzynarodowej, udział w targach branżowych, konferencjach, a także organizacja akcji promocyjno-marketingowych i wreszcie urządzanie bankietów czy imprez firmowych dla kontrahentów bądź pracowników. Wszystkie wymienione wyżej narzędzia event marketingu pozwalają na bezpośredni kontakt z klientem. Niezależnie od charakteru wydarzenia szczególnie ważne jest zaangażowanie odpowiednich osób w realizację danego przedsięwzięcia.  

Jako agencja hostess i modelek zapewniamy wsparcie w obsłudze takich wydarzeń, jak również, bazując na naszym doświadczeniu, z przyjemnością dzielimy się wiedzą i niesiemy pomoc w dopracowaniu szczegółów przebiegu akcji, by osiągnęła ona najwyższą efektywność.    

Jak już wspomnieliśmy, niewątpliwie ogromny wpływ na sukces danej realizacji ma dobór odpowiedniego personelu. Współpracujemy z gronem wspaniałych młodych osób na terenie całego kraju, jak również wspieramy wydarzenia zagraniczne. Nasze hostessy i hości, promotorzy, animatorzy, modelki i modele to osoby z bogatym doświadczeniem w branży, zaangażowane w pracy, wyróżniające się miłą aparycją, wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami interpersonalnymi. Podczas eventu czy akcji promocyjnej, oprócz funkcji wizerunkowej i informacyjnej niosą pomoc w organizacji i realizacji wydarzenia.  

Jednocześnie możemy odciążyć naszych Klientów w organizacji materiałów promocyjnych, strojów, którymi także dysponujemy, zaproponować usprawnienia dotyczące pracy naszego zespołu czy też przygotować kompleksowo sesje zdjęciowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz skłonni do rozmów i spotkań – oby jak najprędzej możliwych – celem omówienia scenariusza planowanego wydarzenia.  

Branża MICE do tej pory niosła ogromny potencjał i oferowała niezwykle dopasowane rozwiązania do preferencji Klientów-przedsiębiorców. Nie mamy wątpliwości, że po ustaniu pandemii ruszą kolejne zaskakujące projekty wedle dewizy „Sky is the Limit”.

W tym ciężkim czasie życzymy Wam wszystkim niegasnącego optymizmu, zdrowia i wytrwałości, bądźmy dla siebie życzliwi i zbierajmy siły na wielki powrót.       

Paulina Piętowska, Właściciel Agencji Hostess Paulina Piętowska  

Logo Hostessy Pietowska 1

Zapraszam do kontaktu:

biuro@hostessypietowska.pl www.hostessypietowska.pl 

Agencja Hostess Paulina Piętowska należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Zainteresował Cię temat? Przeczytaj także o innych ofertach #RIGMember:

Najnowsze