Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza na ostatnie wydarzenie w tym roku – Gospodarcze Zamknięcie Roku, połączone ze świątecznym spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach, które odbędzie się 20 grudnia br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Czy jesteś gotowy na zmianę? To nie tylko hasło tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, ale całego roku. Jedyną stałą jest zmiana. Ten rok dla Przedsiębiorców to nie lada wyzwanie. Żyjemy w okresie permanentnej zmiany – od tych agresywnych i nieprzewidzianych; po te pojawiające się systemowo, jak sztuczna inteligencja i rozwój technologiczny. Na spotkaniu podsumujemy mijający rok z różnych perspektyw, a także zastanowimy się czy wykorzystaliśmy szanse, które przynosi zmiana.

 

Podczas Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku wystąpią:

 

prof. Jerzy Buzek – poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012, Prezes Rady Ministrów w latach 1997-2001
Jakub Chełstowski – Marszałek Województwa Śląskiego
dr Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice
Maciej Malik – Prezes Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości
Sławomir Grzelczak – Prezes Zarządu BIG InfoMonitor S.A., Wiceprezes Zarządu Biura Informacji Kredytowej S.A.

 

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Jacek Walkiewicz, psycholog i znany mówca motywacyjny z wystąpieniem “Pełna MOC w czasach zmian”.
Ponadto, zostaną wręczone nagrody dla najlepszych uczestników szkoleń organizowanych we współpracy z Miastem Katowice – Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy. Podczas spotkania powitamy nowe Firmy Członkowskie Izby. Wydarzenie będzie jednocześnie Spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy świątecznym poczęstunku.

 

W trakcie Gospodarczego Zamknięcia Roku będzie kiermasz świąteczny zorganizowany przez Fundację Śląskie Anioły, podczas którego można wesprzeć dzieci z domu dziecka w Katowicach. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane niezwykłe, świąteczne prace wykonane przez utalentowane dzieci z niepełnosprawnościami.

Początek spotkania o godz. 17.00. Zakończenie zaplanowano ok. godz. 20.00.

 

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają Firmy Członkowskie RIG w Katowicach.

Zapisy: tutaj. 

 

Transmisję na żywo z Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku – https://www.facebook.com/RIGKatowice

 

 

Poniżej załączamy mapkę dojazdową do Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
Przy bramce na wjeździe do Parku Śląskiego prosimy pobrać bilet – który będzie można zwalidować po zakończeniu wydarzenia w recepcji Stadionu. Od walidacji biletu kierowca ma 15 minut na przejazd przez bramkę wyjazdową.

 

Najnowsze