Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Kancelarią Radców Prawnych JGA zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu “O prawie przy kawie: Kolejna rewolucja, czyli elektroniczne FV w Twojej firmie – wszystko, co musisz wiedzieć“.

 

Termin: 26.04.2023r., godz. 10.00

Wydarzenie w formie online: Microsoft Teams

 

Bezpłatne rejestracja tutaj.

 

Zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący elektronicznego fakturowania i Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) – czyli zmian w prawie, które wejdą w życie już w przyszłym roku. To będzie prawdziwa rewolucja. Z dniem wprowadzenia obligatoryjnego wykorzystywania KSeF nie będzie już możliwości wystawiania faktur papierowych i wysyłki ich w wiadomościach e-mail.

To niepowtarzalna okazja, aby uzyskać informacje z pewnego źródła na temat, który już za chwilę zdominuje rzeczywistość przedsiębiorców – zamiast w panice poszukiwać ich w Internecie.

 

Prelegenci:

Spotkanie prowadzone będzie przez doświadczonych ekspertów z zakresu prawa podatkowego.

Mateusz Piech – doradca podatkowy, specjalizujący się w doradztwie przedsiębiorstwom międzynarodowym i LegalTech oraz Michał Burzyński – doświadczony konsultant podatkowy, specjalista w zakresie podatku VAT.

 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

  • Dowiesz się, jak skutecznie przygotować firmę na zmiany. Krajowy System e-Faktur (KSeF) wejdzie w życie w 2024 r. Czasu tylko teoretycznie jest dużo. W praktyce TERAZ jest najlepszy moment, aby dowiedzieć się, co musisz zrobić.
  • Zrozumiesz, jak będzie funkcjonował system KSeF – pod kątem technicznym i merytorycznym.
  • Poznasz wszystkie korzyści i zagrożenia związane z elektronicznym fakturowaniem i przesyłem faktur przy pomocy KSeF.
  • Dowiesz się, co zrobić, aby dostosować firmę do zmian tak, aby były one jak najmniej kosztowne i nie zaburzały codziennej pracy w firmie.
  • Zorientujesz się w niezbędnych regulacjach prawnych i podatkowych dotyczących KSeF.

 

ZAPISUJĘ SIĘ NA WEBINAR

Ale… czy to webinar dla mnie?

TAK. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, oznacza to, że wystawiasz faktury lub otrzymujesz je – to zdecydowanie wydarzenie dla Ciebie.

Na webinar zapraszamy również pracowników odpowiedzialnych za fakturowanie oraz księgowość. To także wydarzenie dla Was!

 

Zapisz się już teraz i nie daj się zaskoczyć nowymi przepisami

 

Pamiętasz panikę firm związaną z RODO i całe zamieszanie wokół tego tematu? Elektroniczne fakturowanie i Krajowy System e-Faktur mogą wywołać podobny efekt. Nie pozwól, aby dotknął on również Twoją firmę. Możesz tego uniknąć.

Zapisz się na webinar i przygotuj się do zmian już teraz. Twoja organizacja pracy, Twoje finanse i Twoja księgowa będą Ci wdzięczni.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejszy zapis.

 

Zapraszamy!

Kontakt organizacyjny:

Zespół ds. edukacji, doradztwa i projektów

szkolenia@rig.katowice.pl

tel.: 32/ 351 11 86

Najnowsze