Już 20.09.2021 rozpoczynamy rejestrację na kolejną, już drugą edycję  Katowickiej Akademii Digital Marketingu (KADM) – specjalnego, profesjonalnego i bezpłatnego pakietu szkoleń dla katowickich firm, które chcą rozwijać biznes z wykorzystaniem digital marketingu i AI. Wydarzenie potrwa 4 dni, od 5 do 8 października. 32 godziny warsztatów, wykładów i case study z zakresu użycia AI i digital marketingu w biznesie, już na Ciebie czekają!
Jeśli jesteś przedsiębiorcą działającym na terenie Miasta Katowice – mamy dla Ciebie świetną propozycję: Katowicką Akademię Digital Marketingu!  To cykl bezpłatnych szkoleń online poświęconych rozwojowi firmy w zakresie marketingu internetowego.
Dowiedz się jak promować swój biznes w Internecie, jak poukładać strategie reklamowe swoich usług i jak nawiązać i podtrzymać relacje z klientami. Zainteresowany?
Czytaj więcej na temat projektu i zarejestruj się na pierwszą z czterech edycji już 1. września!

Co wiesz o swoich klientach? Czy wiesz ile spędzają każdego dnia w Internecie? Zastanawiasz się jak skutecznie budować swój biznes online, a może dopiero rozważasz możliwość wejścia w przestrzeń tego potężnego medium?

 

Prawdą jest, że umiejętne zbudowanie strategii marketingowej w Internecie przyczynia się do wspierania działań biznesowych i dalekie jest od spamowania potencjalnych klientów reklamami. Często można usłyszeć, że żadna kampania online nie odniesie faktycznego sukcesu, jeśli jej efekt nie będzie mierzalny. Ważne żeby planować i świadomie podejmować decyzje marketingowe w wirtualnym świecie komunikacji. Jak płynnie i szybko otrzymywać feedbeck i optymalizować swoje działania, w taki sposób, by zapewnić sobie stały wzrost przychodów? Internet to niezależność, ale też obowiązek planowania i strategicznego myślenia. Jak działać, by nie ponieść porażki, niszcząc swój potencjał, pieniądze i możliwości podjęcia skutecznego dialogu z klientem?

 

Już 1. września 2021 roku rozpoczyna się rekrutacja do I. edycji projektu szkoleniowo-edukacyjnego: Katowicka Akademia Digital Marketingu. Organizatorami projektu są Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Miasto Katowice, a partnerami merytorycznymi są Silesia Business HUB oraz Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej.

 

W projekcie szkoleniowym mogą wziąć udział wszystkie firmy działające na terenie miasta Katowice, czyli takie, które mają w Katowicach swoją siedzibę lub dodatkowe miejsce prowadzenia działalności gospodarczej lub posiadają miejsce w inkubatorze przedsiębiorczości, coworku, czy mają na terenie miasta swoje punkty usługowe lub showroomy – jednym słowem każdy kto w sposób fizyczny działa na terenie miasta. Pierwsza edycja Katowickiej Akademii Digital Marketingu składać się będzie z 4 dni szkoleniowych. Każdy dzień szkoleniowy to 8 godzin webinarium, podzielonych na dwa moduły tematyczne.

Uwaga! II edycja KADM  jest realizowana stacjonarnie. Udział w Katowickiej Akademii Digital Marketingu będzie mogło wziąć 10 przedsiębiorców, którzy zgłoszą się jako pierwsi oraz spełniają kryterium dotyczące miejsca prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Nabór do projektu trwa od 20. września 2021, od godz. 9:00 do 26. września 2021 do godz. 17:00.

Link do zapisów:

Katowicka Akademia Digital Marketingu II.edycja wydarzenie stacjonarne – Szkolenia w Katowicach, 05.10.2021 – Evenea.pl

 

Szkolenie odbędzie się w dniach: 5-8 października 2021 r, w formie stacjonarnej, w siedzibie RIG w Katowicach, znajdującej sie przy ul. Opolskiej 15.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń oraz kryterium dot. prowadzenia działalności na terenie miasta Katowice.

 

Katowicka Akademia Digital Marketingu ma pomóc przedsiębiorcom działającym w Katowicach w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje Internet w ramach promocji, komunikacji z klientami oraz w procesie rozwoju firm na rynku lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym – tłumaczy Katarzyna Borowiecka, Wiceprezes RIG w Katowicach. Planujemy w ramach KADM zrealizować 4 edycje do końca roku, w każdej szkoląc po 10 przedstawicieli firm. – dodaje Pani Wiceprezes.

 

To pierwszy tego typu projekt w Katowicach. Jego celem jest pomoc firmom w poznaniu możliwości jakie daje AI, wykorzystania sztucznej inteligencji w ich biznesie oraz rozwój firm za pośrednictwem narzędzi digital marketingu.

 

– Cyfryzacja to bardzo powszechne zjawisko i wydaje się, że prowadzenie działalności gospodarczej nie może się obyć bez wykorzystania Internetu i możliwości wynikających z posiadania strony internetowej, mediów społecznościowych i kanałów komunikacji w sieci. Można działać lokalnie, ale pozyskiwać klientów globalnie. Przez Katowicką Akademię Digital Marketingu chcemy pokazać użyteczne narzędzia oraz pomóc naszym katowickim przedsiębiorcom docierać do nowych klientów – zachęca do udziału Prezydent Katowic, Marcin Krupa.

 

Podczas 4 modułów szkoleniowych uczestnicy dowiedzą się:

  • Jak zarządzać swoją firmą w wirtualnym świecie?
  • W jaki sposób korzystać z produktów e-commerce, e-marketingu i sztucznej inteligencji, by skutecznie realizować swoje cele biznesowe?
  • Czy istnieje taki sposób działania w ramach sklepu internetowego, który pozwoli szybko otrzymać zysk ze sprzedaży.
  • Jak stać się rozpoznawalną marką na e-rynku?
  • Jak skutecznie prowadzić profile firmowe w mediach społecznościowych?

 

Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań udzielą uczestnikom eksperci Katowickiej Akademii Digital Marketingu.

 

Kolejne edycje KADM odbędą się w następujących terminach:

 

  • III edycja – termin szkolenia: 19-22 października 2021

– termin naboru: 4-10 października 2021

 

  • IV edycja – termin szkolenia: listopad

– termin naboru: 18-24 października 2021

 

 

Wszelkie informacje o Katowickiej Akademii Digital Marketingu dostępne są pod numerem 32 781 49 83, zapytanie można zadać także mailowo, przesyłając na adres: kpiosek@rig.katowice.pl

 

 

Zdefiniuj jaki jest Twój cel. Przysłuchaj się temu co mówią o Twojej marce, produkcie, usłudze. Zainwestuj świadomie i obserwuj, jak Twoja firma rośnie w siłę dzięki przemyślanej strategii z użyciem Digital Marketingu!

Najnowsze