Jesteś w kłopocie? Nie możesz dojść do porozumienia we współpracy ze swoim partnerem biznesowym? Sprawdź, czy może rozwiązaniem Twojego problemu jest Sąd Arbitrażowy!

 

Drugie spotkanie z cyklu Akademii Arbitrażu już w najbliższy czwartek (13.05.2021) ! Czym jest arbitraż? Jak wygląda i ile trwa proces polubownego rozwiązywania sporów w biznesie? Czy każdy przedsiębiorca może skorzystać z usług Sądu Arbitrażowego? I wreszcie, czy to się opłaca? Podczas tego wydarzenia online, na te i na wiele innych pytań odpowiedzą wybitni eksperci-praktycy.

 

Sąd Arbitrażowy, jest doskonałym narzędziem, które pozwala na skuteczne rozwiązywanie sporów pomiędzy przedsiębiorcami a konsumentami, czy partnerami biznesowymi. Narzędzie to stało się cenne i potrzebne zwłaszcza w dobie pandemii. Wyroki sądu polubownego, a także ugody zawarte przed tym sądem, mają moc prawną na równi z wyrokami sądu państwowego. Jest to narzędzie bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców w kłopocie, gdyż nie tylko cechuje się eksperckim i praktycznym podejściem do zagadnienia, ale także oszczędnością czasu i pieniędzy zainteresowanego.

 

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania przedsiębiorców, postanowiliśmy stworzyć Akademię Arbitrażu. Ten cykl eksperckich spotkań, realizowany przez Sąd Arbitrażowy przy RIG w Katowicach, stanowi platformę wymiany doświadczeń, wiedzy, dobrych praktyk dotyczących sądownictwa polubownego w Polsce. Adepci Akademii dowiedzą się, jak mogą skorzystać z usługi i wesprzeć swój biznes w sytuacji kryzysowej. To adresowane do przedsiębiorców wydarzenie, realizowane będzie jeszcze w dwóch terminach, 15. maja oraz  10. czerwca.

 

Do udziału w Akademii Arbitrażu, stworzonej specjalnie dla przedsiębiorców, wciąż można się zapisać! Zapraszamy do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/akademiaarbitrazu/ Wydarzenie jest bezpłatne.
Najnowsze