Branża hi-tech polską autostradą do przyszłości – to temat ostatniego spotkania w ramach tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Na przedsiębiorców czeka też platforma do bezpłatnych spotkań B2B. To wszystko już w czwartek, 10 grudnia.

 

 

Praktyczne przykłady inteligentnych rozwiązań przemysłu 4.0 dla MŚP będą omawiane na konferencji z udziałem międzynarodowych ekspertów. Z uwagi na trwającą pandemię, wydarzenie odbędzie się online – w formie streamingu na żywo bezpośrednio na stronie kongresu. Każdy przedsiębiorca, który zapisze się na wydarzenie, może dzięki temu otrzymać porcję rzetelnej wiedzy na najważniejsze tematy związane z pandemią.

 

Europejski Kongres MŚP to wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach od 2011 r. Tegoroczna, specjalna edycja Kongresu obejmuje cykl konferencji odbywających się we wrześniu, listopadzie i grudniu pod hasłem „Back to Business”, które poruszają tematy ważne dla przedsiębiorców, zwłaszcza w kontekście sytuacji wynikającej z pandemii koronawirusa.

 

Dodatkowo, podczas wydarzenia, w godzinach od 8.00 do 20:00, będzie możliwe także „matchowanie”, czyli łączenie przedsiębiorców na międzynarodowej platformie spotkań B2B online, która jest dodatkowym i szczególnie cennym elementem kongresu. Pomysłodawcy tego unikalnego narzędzia – Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim szacują, że na platformie zarejestrowało się dotychczas prawie 100 firm i odbyło się ponad 60 spotkań. Swojej szansy na nawiązanie współpracy z polskimi partnerami szukają przedsiębiorcy m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Niemiec, Irlandii, Włoch, Holandii, Rosji, Turcji i Ukrainy. Głównym celem organizatorów jest realna pomoc w odbudowie zerwanych w ostatnim roku łańcuchów dostaw oraz otwarcie polskich firm na nowe rynki. 

W dniach 7-11 grudnia została zaplanowana kolejna sesja spotkań. Rejestracja na platformie jest bezpłatna, a z rozwiązania mogą skorzystać firmy z różnych branż.

 

Szczegółowa agenda wydarzenia: https://ekmsp.eu/program

 

Rejestracja: https://ekmsp.eu/register

 

Streaming wydarzenia:

https://ekmsp.eu/ 

https://www.facebook.com/KongresMSP

 

 

Najnowsze