Mamy przyjemność poinformować o ogłoszeniu przez spółkę Fabryka Pełna Życia przetargu nieograniczonego z licytacją na oddanie w dzierżawę dwóch dodatkowych miejsc pod działalność handlowo-gastronomiczną.

 

W roku 2020 otwarto na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej Strefę Smaku, miejsce spójne architektonicznie, wyróżniające się postindustrialnym klimatem, atrakcyjne pod względem oferty gastronomicznej i kulturalnej, a przede wszystkim – popularne wśród mieszkańców Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii!

 

Aby zapewnić dzierżawcom jak najlepsze warunki funkcjonowania, Strefę Smaku zlokalizowano w sąsiedztwie Warsztatu Fabryki Pełnej Życia, nowoczesnego multimedialnego centrum  wystawowo-konferencyjnego, w otoczeniu niezwykłych żelbetonowych konstrukcji suwnic.

 

W minionym sezonie 2021 na terenie Fabryki Pełnej Życia odbyło się blisko 150 różnych przedsięwzięć muzycznych, kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i społecznych.

 

Od maja do września bawiło się tam blisko 50 000 osób!

To nie jedyne atuty tego miejsca!

 

Do każdego z punktów będących przedmiotem przetargu doprowadziliśmy wodę i kanalizację oraz podłącze energetyczne o mocy 15 kW.

Utworzono strefę wypoczynku dla klientów.

Postawiono scenę do występów muzycznych i artystycznych.

Stworzono tzw. Strefę Wejściową do Fabryki Pełnej Życia, atrakcyjną, zieloną przestrzeń dla mieszkańców.

Dla zwiększenia atrakcyjności Fabryki w 2022 roku będzie kontunuowana realizację zadań promocyjno-kulturalnych poprzez organizację wydarzeń w Warsztacie i w plenerze Fabryki Pełnej Życia.

 

Zapraszamy do Fabryki Pełnej Życia!

Więcej informacji o przetargu – tutaj.

Najnowsze