Senetic IT Masters to specjalistyczna konferencja poświęcona szeroko pojętemu tematowi bezpieczeństwa danych. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia w Hotelu Novotel w Katowicach. Konferencja skierowana jest do administratorów IT i managerów, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

 

 

 

XXI wiek rzuca podmiotom z sektora publicznego i prywatnego szczególne wyzwania w tej kwestii. Odpowiednio dobrane narzędzia i wdrożone procedury są nie tylko obowiązkiem firm i instytucji, ale też podstawowym gwarantem bezpieczeństwa i płynnej pracy.

 

 

Agenda wydarzenia:

 

8:00 – 8:45 Rejestracja Gości

8:45 – 9:00 Przywitanie

9:00 – 9:45 Dell: Wielopoziomowe zabezpieczenie danych na wypadek ataku ransomware.

10:00 – 10:45 VMware: Współczesne Cyfrowe Miejsce Pracy, czyli jak holistycznie zabezpieczyć Użytkowników i Dane od Brzegu sieci do aplikacji.

11:00 – 11:45 dr Piotr Łuczuk: Wszyscy jesteśmy cyberżołnierzami. Klucz do cyberbezpieczeństwa jest w naszej głowie.

12:00 – 13:00 Lunch

13:00 – 13:45 Veeam: Zaufana platforma do backupu.

14:00 – 14:45 Bitdefender: EDR – Wizualizacja incydentów bezpieczeństwa, która pozwoli Ci podnieść poziom ochrony swojego środowiska.

15:00 – 15:45 Senetic: Wspólnie sprostajmy wyzwaniom.

15:45 – 16:15 Efigo: Jak się włamać – pokaz na żywo z wykorzystaniem krytycznych podatności.

16:15 – 16:30 Wręczenie nagród i zakończenie konferencji.

 

 

Przyjdź i dowiedz się, jak zadbać o fundamentalne filary ochrony danych!

 

 

Prelegenci:

 

Dariusz Woźniak – Bitdefender

Zastępca kierownika działu technicznego. W świecie IT jest od 10 lat. Wcześniej zajmował się kwestiami m.in. sprzętowymi takimi jak serwery, stacje robocze oraz wdrożenia systemów ERP. Obecnie najbliższe są mu zagadnienia związane z sieciami i administracją systemów Linux oraz Windows Server. W firmie Marken Systemy Antywirusowe jest odpowiedzialny za wdrożenia systemów Bitdefender GravityZone oraz szkolenia z tego rozwiązania. Po pracy amatorsko trenuje Crossfit oraz kolarstwo szosowe.

 

 

dr Piotr Łuczuk – Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

Medioznawca, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa UKSW oraz Instytutu Staszica. Adiunkt w Katedrze Komunikacji Społecznej, Public Relations i Nowych Mediów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Autor pierwszej w Polsce książki o cyberwojnie: „Cyberwojna. Wojna bez amunicji?”. Redaktor naczelny serwisu FilaryBiznesu.pl.

 

 

Jacek Łękarski – Dell

Certyfikowany architekt rozwiązań storage oraz backup i HCI. Na co dzień w TechData pracuje jako inżynier systemowy, gdzie zajmuje się projektowaniem architektury rozwiązań IT oraz przygotowywaniem konfiguracji. Ponadto prowadzi indywidualne szkolenia dla partnerów oraz webinaria.

 

 

Tomasz Stojek – Senetic

Dołączył do Senetic w 2018 roku. Inżynier, a jednocześnie MBA, sprawnie łączy umiejętności i doświadczenie z dziedziny IT, zarządzania oraz sprzedaży. Wszechstronny manager IT, w przeszłości wspierał już zarówno biznes, jak i instytucje publiczne. Na co dzień zarządza naszym oddziałem w Warszawie i tam buduje zespół Senetic, czuwając nad realizacją projektów wdrożeniowych oraz dostarczanymi usługami IT. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią.

 

 

Mariusz Rybusiński – Veeam

Od ponad 20 lat w branży IT. Microsoft MVP for Cloud and Datacenter Management. Od 9 lat pracuje w polskim oddziale firmy Veeam, gdzie pełni funkcję architekta. Zajmuje się technologicznym wsparciem największych projektów zarządzania i zabezpieczania środowisk wirtualnych w Polsce i Europe Centralnej. Wcześniej kilka lat związany z firmą Microsoft, gdzie zajmował się zagadnieniami związanymi z chmurą prywatną oraz publiczną. Specjalizuje się rozwiązaniach Datacenter. Posiada liczne certyfikaty (MVP, MCT, MCSE: Private Cloud, MCITP, MCTS, VCP6, VMCE, VMCE-ADO, VMCA. Mariusz jest wielokrotnym prelegentem na konferencjach polskich i europejskich takich jak Microsoft Technology Summit, System Center Summit, Microsoft TechDay, VMware Evolve, CISCO Forum.

 

 

Marcin Mazur – VMware

Z sieciami komputerowymi związany od czasów przed-chmurowych. Przeszedł wszystkie etapy wtajemniczenia: inżynier wdrożeniowy w IBM, inżynier systemowy w Cisco, Business Development Manager CEE&Nordics w Huawei. Wprowadził do Regionu CEE, Russia&Turkey 2 startupy: ARISTA (Software Driven Cloud Networking) oraz Apstra (deagregacja hardware’u od software’u). W VMware odpowiedzialny za Virtual Cloud Networking. Zapalony żeglarz, narciarz i motocyklista o2o.

 

 

Pokaz hackingu od Efigo:

 

 

Maksym Brzęczek – pentester

Patryk Długajczyk – pentester

Marcin Tynda – audytor bezpieczeństwa

 

Efigo Sp. z o.o. to wysokospecjalizowana w obszarze testów penetracyjnych firma, złożona z osób posiadających umiejętności potwierdzone certyfikatami OSCP, CEH, CISA, LA ISO 27001 oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze testów penetracyjnych. Spółka z powodzeniem realizuje testy penetracyjne, socjotechniczne, wydajnościowe, audyty bezpieczeństwa oraz usługi vCISO i doradcze. Wśród klientów Spółki znajdują się: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Akademia im. Leona Koźmińskiego i wiele firm oraz urzędów.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Rejestracja: ZAPISZ SIĘ TUTAJ.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach i magazyn Business HUB „Wolny Rynek” są patronami wydarzenia.

Najnowsze