W dniach 18 – 22 października 2021 roku w Politechnice Śląskiej po raz kolejny odbędzie się Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii Politechniki Śląskiej.

 

Zapraszamy do udziału w 15’ edycji „Giełdy Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii”,która odbędzie się na w formie hybrydowej.  W dniach 18 – 22 października giełda odbędzie się w formie online, dodatkowo 21 października w formie stacjonarnej w budynku Hali „Nowej” Ośrodka Sportu PŚ w Gliwicach, przy ul. Kaszubskiej 28.

 

Celem wydarzenia jest umożliwienie kontaktu firm z ich potencjalnymi pracownikami – studentami, absolwentami, uczniami szkół średnich oraz pracownikami naukowymi, jako osobami podejmującymi decyzję o wyborze najlepszej dla siebie ścieżki edukacji i kariery. Udział umożliwia uczestnikom zaznajomienie z obecną sytuacją panującą na rynku pracy, szerokim wachlarzem ofert dotyczących możliwości podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych, oraz znalezienie odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące metod rekrutacji oraz ścieżki rozwoju w określonych przedsiębiorstwach.

 

Link do wydarzenia: http://www.targipracy.polsl.pl/

Kontakt:

Biuro Karier Studenckich

tel.: (032) 237 20 75

e-mail: kariera@polsl.pl

 

Wydarzenie objęte patronatem Regionalenj Izby Gospodarczej w Katowicach.

Najnowsze