WeNet Group, razem z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, zapraszają do udziału w webinarze poświęconemu tematyce wykorzystania kanałów internetowych do promocji firmy.

 

 

Termin wydarzenia: 20 czerwca br., w godz.: 10:00-11:00.

 

 

Twoja firma nie przynosi dochodów? Może po prostu nie jest widoczna dla potencjalnych klientów? Podczas szkolenia poznasz podstawy marketingu w Internecie i dowiesz się jak wykorzystać kanały internetowe do promocji Twojej firmy.

 

 

Agenda wydarzenia:

 

1. Pokaż się w sieci. Dlaczego warto zaplanować strategię online?

 

2. Strategie obecności firmy w sieci:

 

a). marketing lokalny – daj się poznać klientowi z sąsiedztwa,

b). strona internetowa – zbuduj bezpieczny fundament biznesu,

c). SEO – zadbaj o widoczność strony WWW w wyszukiwarce,

d). od fana do klienta – wykorzystaj ekosystem Social Media.

 

3. Synergia działań. Bądź na topie i na bieżąco kontroluj rynek.

 

 

Prelegentka:

 

Anna Pszczółkowska – Dyrektor ds. Komunikacji i Rozwoju Biznesu w WeNet Group. Od blisko 20 lat współpracuje z polskimi przedsiębiorcami wspierając rozwój ich biznesu w sieci. Doświadczenie zdobywała pracując zarówno z działami handlowymi, zespołami marketingu oraz komunikacji i PR. Jest ekspertem i liderką Akademii e-marketingu, projektu w ramach którego przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń i fachowego doradztwa w zakresie rozwoju biznesu w sieci oraz digitalizacji firm i organizacji. Prywatnie fanka dobrej muzyki oraz mrocznych kryminałów. Dowiedz się więcej.

 

 

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 19 lokalizacjach. Firma jest organizatorem  ogólnopolskiego projektu szkoleniowego Akademia e-marketingu. Bezpłatne szkolenia są organizowane dla sektora MŚP realizowane są w kilku miastach Polski. Jesienna, 12. edycja Akademii odwiedzi: Poznań, Gdańsk, Warszawę i Katowice.

 

Udział w webinarze jest bezpłatny: REJESTRACJA ONLINE NA WYDARZENIE

 

(Po zarejestrowaniu uczestnik otrzyma potwierdzenie oraz link do pokoju webinarowego wraz z hasłem. Pokój zostanie otworzony w dniu wydarzenia na kwadrans przed webinarium).

 

Zapraszamy!

 

Kontakt organizacyjny:

 

komunikacja@rig.katowice.pl

 

tel. 32 781 48 59

 

 

 

Najnowsze