Już 19 lutego 2022 r. o godz. 11:00 w Dolinie Trzech Stawów startuje Bieg Śląskich Aniołów! Wydarzenie to trwale wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez sportowych organizowanych na Śląsku. To już 7. edycja biegu, w trakcie którego uczestnicy obowiązkowo muszą mieć ze sobą anielskie atrybuty. Bieg nie mógłby się odbyć bez anielskich skrzydeł, aureoli czy białej odzieży.

 

 

 

 

 

 

– Jak co roku postaramy się, aby Bieg był wyjątkowy! Pełen pozytywnych emocji, radości i wzruszeń. Każdy Anioł startujący w biegu dorzuca swoją cegiełkę dzięki, której wspólnie możemy czynić dobro! To wspaniałe jak wiele osób dobrego serca pojawia się na organizowanych przez nas biegach. Tym razem szykujemy dla Was niespodziankę! Niestety nie mogę jeszcze zdradzić jej szczegółów, ale w naszym Anielskim Miasteczku startowym będą na Was czekały dodatkowe atrakcje! Serdecznie zapraszamy na VII Bieg Śląskich Aniołów! – zachęca Prezes Fundacji Śląskie Anioły, Beata Twardowska.

 

 

VII Bieg Śląskich Aniołów to charytatywny bieg i marsz Nordic Walking na dystansie 5 km wraz z biegami dla dzieci na 200 i 400 m. Wszystko to odbędzie się w malowniczym „katowickim central parku”, czyli Dolinie Trzech Stawów.

 

Zapisy: ZOBACZ TUTAJ.

 

Głównymi organizatorami biegu: są Fundacja Śląskie Anioły, Stowarzyszenie W Kręgu Natury oraz Radny Rady Miasta Katowice – Dawid Kamiński.

 

Patronat honorowy: Miasto Katowice

 

Patronat medialny: Business HUB „Wolny Rynek”

 

Więcej szczegółów: CZYTAJ TUTAJ.

 

 

 

Fundacja Śląskie Anioły należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

Fundacja Śląskie Anioły, w tym roku po raz pierwszy, ma możliwość pozyskania środków z 1% podatku!

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku Fundacji Śląskie Anioły! 

Drobny gest, dzięki któremu na twarzach potrzebujących dzieci zagości uśmiech!

KRS: 0000616486

 

Najnowsze