Projekt Change Your World rozpoczął swoją misję w Województwie Śląskim, jako flagowy projekt Woman Business HUB – działającego przy RIG w Katowicach.

 

Iwona Polkowska, Prezes Maxwell Leadership Poland wraz z trenerami Maxwell Leadership Certified Team, podsumowuje start inicjatywy w naszym regionie i zaprasza do aktywności w działaniach zmieniających nasz świat.

 

W imieniu Maxwell Leadership, Partnera Merytorycznego 13. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, pragniemy podziękować i pogratulować organizatorowi Kongresu – Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, Partnerom i Sponsorom tego wydarzenia, Prelegentom, Panelistom oraz wszystkim Uczestnikom.

 

Mamy nadzieję, że z perspektywy dni, które minęły od zakończenia tego wyjątkowej edycji Kongresu, wartości jakie wniosło to wydarzenie, jawią się jeszcze bardziej wymiernie.

 

 

Pragnąc przekazać ważne treści związane z wydarzeniami kongresowymi, prosimy Państwa o chwilę uwagi:

 

Z ogromnym uznaniem wysłuchaliśmy raportu Jakuba Chełstowskiego, Marszałka Województwa Śląskiego, na temat transformacji odbywających się w Województwie Śląskim w obszarze biznesu, przemysłu, zastosowania technologii i wielu, wielu innych. Nie mamy wątpliwości, że ten region jest w wyjątkowym momencie zmiany i szansy.

 

Jako partner Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, pragniemy wnieść do transformacyjnych procesów swoje doświadczenie i wartość, stąd nawiązując do myśli przewodniej Kongresu – Are You Ready for Chang/ce? przywołujemy istotne pytanie – Co zrobić i jak działać, aby zmiana stała się prawdziwą szansą?

 

Naszą odpowiedź kierujemy do LUDZI, którzy stoją za każdym wydarzeniem, w każdej sferze zachodzącej transformacji regionu. Odpowiedź pochodzi od Johna C. Maxwella – światowego autorytetu w obszarze przywództwa oraz naszej, Maxwell Leaadership – organizacji szkolącej liderów w 167 krajach na świecie, i brzmi:

 

Rozwijać swoje przywództwo, ponieważ to nie organizacje ulegają transformacji, tylko ludzie!

 

Jeśli chcemy budować i rozwijać zdrowe regiony, zdrowy kraj, zdrową gospodarkę i nieuchronne ZMIANY przekuć w SZANSE, musimy odbudować fundament wartości. Kraje na całym świecie przeżywają kryzys wartości i kryzys dobrego przywództwa. Deficyt wartości widać w naszych organizacjach, społecznościach, w naszych domach… Zgubiliśmy drogę…

 

Wszyscy pragniemy dobrego życia, a jedynym sposobem na jego przywrócenie, jest zaproszenie ludzi do tego, by uczyli się dobrych wartości.

 

Właśnie tym jest społeczny projekt transformacyjny Change Your World – zaproszeniem dla liderów Województwa Śląskiego do rozwijania przywództwa opartego na wartościach.

 

Uroczystą inaugurację projektu Change Your World mieliśmy zaszczyt ogłosić 27 października, podczas Kongresu, podpisując list intencyjny o partnerstwie z Tomaszem Zjawionym, Prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i Prezes Woman Business HUB RIG Katowice –  Edytą Kwiatkowską.

 

 

Podczas wielu lat realizowania procesów transformacyjnych, w których uczestniczyło ponad 4,7 mln ludzi na świecie, odkryliśmy coś bardzo ważnego – jeśli ludzie uczą się i praktykują dobre wartości, to społeczeństwa, wspólnoty, kultura, zaczynają się odradzać.

 

W tej chwili, zapraszając Państwa do udziału w projekcie Change Your World w Województwie Śląskim, prosimy o jedno – o otwartość na ten temat, kiedy informacje o projekcie zaczną pojawiać się w Państwa otoczeniu. Informujemy również, że Change Your World jest całkowicie bezpłatnym projektem społecznym, inicjowanym przez wolontariuszy – polskich trenerów Maxwell Leadership Certified Team.

 

Jesteśmy pewni, że Państwa przedsiębiorczość w połączeniu z wartością, którą wniesie projekt Change Your World stworzą wyjątkowy fundament dla sukcesu ludzi, firm i organizacji w regionie.

 

Skąd nasza pewność? Ponieważ przedsiębiorcy, kobiety i mężczyźni biznesu, mają ogromne znaczenie dla rozwoju każdego kraju i każdej kultury.

 

Dając wyraz uznaniu dla Państwa roli w transformacyjnych działaniach, oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy prezent – bezpłatny Raport DNA Przedsiębiorcy Johna C. Maxwella, uzasadniający tę wyjątkową siłę wpływu przedsiębiorców na zmiany.

 

 POBIERAM RAPORT DNA PRZEDSIĘBIORCY

 

Otrzymując Państwa dane kontaktowe Maxwell Leadership zobowiązuje się wykorzystać je wyłącznie do przekazywania informacji na temat projektu Change Your World oraz działań związanych z rozwijaniem przywództwa opartego na wartościach.

 

Dziękujemy za Państwa uwagę i aktywność w działaniach zmieniających nasz świat!

Najnowsze