Rajd Barbórka to najbardziej prestiżowa i medialna impreza rajdowa w naszym kraju. Lokalizacja w stolicy oraz legendarne Kryterium Asów na ulicy Karowej to coś, co przyciąga kibiców i zawodników od lat. Prestiż, blichtr, splendor – w Barbórce każdy chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. I ty możesz zostać pilotem Jarka Szei w tym niesamowitym wydarzeniu!

 

Zespół rajdowy Jarka i Marcina Szejów, którego RIG w Katowicach jest partnerem – przygotował dla wszystkich fanów nie lada gratkę! Każdy z was ma szansę ku temu, aby zasiąść na prawym fotelu Hyundaia i20 R5 i przejechać z Jarkiem Szeją jeden z odcinków specjalnych 59. Rajdu Barbórka. Impreza odbędzie się w dniach 3-4 grudnia w Warszawie.

 

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/charytatywny-przejazd-rajd-barborka-w-warszawie-11473061152

 

Co zrobić, aby znaleźć się na prawym fotelu Hyundaia i20 R5? Taka możliwość spotka zwycięzcę licytacji zorganizowanej przez Fundację Fascynujący Świat Dziecka. Wspólnie chcemy pomagać – dochód z licytacji zostanie przeznaczony na reaktywację świetlicy środowiskowej dla dzieci „Szczęśliwy Start”. To dla nich szansa na normalną, wartościową codzienność i lepszy start w dalsze życie.

 

Przejazd odbędzie się 4 grudnia w Warszawie na odcinku specjalnym Autodrom Bemowo, tuż po zakończeniu rywalizacji sportowej na tej próbie. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję ku temu, aby zobaczyć, jak to jest być prawdziwym pilotem rajdowym. Zwycięzca zostanie też gościem VIP zespołu w strefie serwisowej, gdzie oprócz sportowych emocji będą czekały na niego różne atrakcje oraz strefa cateringowa.

 

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/charytatywny-przejazd-rajd-barborka-w-warszawie-11473061152

 

Jarosław Szeja:Rajd Barbórka to jedna z najważniejszych imprez motorsportowych w naszym kraju. Na pewno najbardziej prestiżowa i medialna. Bardzo się cieszę, że wspólnie z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka i naszymi partnerami, dzięki przychylności Automobilklubu Polski, będziemy mogli zrealizować taki przejazd. Próba na Bemowie na pewno dostarczy mnóstwa emocji. Mamy tam przecież sekcję asfaltową i ogromną, słynną hopkę, która wprowadza na część szutrową. Doznania z przejazdu tej próby autem klasy R5 są naprawdę niesamowite. Serdecznie zapraszam wszystkich do licytowania przejazdu. Wspólnie możemy pomagać – możemy osiągnąć coś naprawdę świetnego!

 

Partnerami załogi są: GK Forge, Fascynujący Świat Dziecka, Future Group, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Ultramed Tychy, Gastro Boss, Erdol Haus, Polsprzęt, Millers Oils Polska, Kowax, Gulf Race Fuels Distribution EU, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Silesia Business Hub, 2Brally i Hyundai Poland Racing.

Najnowsze