Telefonia TeleCube wprowadziła promocyjne (z rabatem ponad 50%) pakiety popularnej usługi grupowych rozmów telefonicznych tj. telekonferencji. Dodatkowo, wspierając markę Kudos.tel, umożliwiła realizację telekonferencji bez opłat abonamentowych.

Rozwiązania usprawniające pracę zdalną

W obecnej sytuacji, gdy przedsiębiorstwa masowo przechodzą na system pracy zdalnej oraz znacznie ograniczają wyjazdy służbowe swoich pracowników, bardzo przydatne stały się wszelkie narzędzia ułatwiające funkcjonowanie firmy w takich warunkach.

Jednym z dostawców tego typu rozwiązań jest telefonia internetowa (VoIP) TeleCube.pl. Oferuje ona m.in.:

  • możliwość szybkiego i łatwego wdrożenia stanowiska telefonicznego (również w domu pracownika) z polskimi (od TeleCube, bądź przeniesionymi od innego operatora) lub zagranicznymi numerami stacjonarnymi albo z polskimi numerami komórkowymi;
  • realizację rozmów telefonicznych (przy użyciu ww. numerów) za pomocą wybranych urządzeń np. laptop bądź komputer z aplikacją VoIP (np. bezpłatny TeleCube SIP), telefon komórkowy czy telefon VoIP;
  • wirtualną centralę telefoniczną z: opcją automatycznej sekretarki (IVR), kolejkowaniem, nagrywaniem rozmów oraz integracją z systemami CRM (gotowe integracje m.in. z Sugester, Egito, CRM Vision);czy telekonferencje.

Telekonferencje TeleCube – grupowe rozmowy, nawet do 100 osób

Telekonferencje to rozwiązanie, które umożliwia realizację rozmowy telefonicznej 
jednocześnie z większą ilością osób (max. do 100 z administratorem), znajdujących się w różnych lokalizacjach, także poza granicami naszego kraju.

Zasada działania usługi jest bardzo prosta. Aby wziąć udział w telekonferencji wystarczy zadzwonić na konkretny, stacjonarny numer telefonu i podać kod PIN. Rozmowa jest realizowana w ramach wirtualnego pokoju telefonicznego. Pokój zakłada administrator, ustalając numer telefoniczny, kod PIN oraz inne funkcje (np. podawanie imienia osoby która wchodzi do pokoju czy informowanie ile osób przebywa na sali).

Pokój konferencyjny zakłada się bardzo łatwo, na Panelu Klienta TeleCube. Dostęp do Panelu jest możliwy 24 h / 7 dni przez przeglądarkę internetową. Po założeniu pokoju wystarczy powiadomić uczestników o terminie realizacji telekonferencji (dzień, godzina) i podać im dane dostępowe. Ciekawą opcją jest możliwość wdzwonienia uczestnika do telekonferencji, nie musi on wtedy sam wybierać numeru i kodu gdyż system automatycznie połączy go z pokojem telekonferencyjnym (można to zrobić „od ręki”, czyli wdzwonić uczestnika w trakcie trwającej telekonferencji, lub zaplanować wdzwonienie na przyszłą telekonferencję).

Niezobowiązujące testy i zniżka ponad 50% na pakiety telekonferencyjne

TeleCube wychodząc naprzeciw potrzebom firm, które ze względu na zaistniałą sytuację szukają dobrych jakościowo rozwiązań do pracy zdalnej, ale w konkurencyjnej cenie, postanowił wprowadzić 2 pakiety telekonferencji i znacznie obniżyć opłaty za nie.

Zainteresowane firmy mogą przetestować i zakupić:

  • Podstawowy pakiet telekonferencji (do 30 kanałów rozmów/uczestników, z możliwością rozbudowy, za dopłatą, do 100 uczestników), który oprócz głównej usługi grupowych rozmów, zawiera również m.in. 2 polskie numery stacjonarne, biling online (wykaz realizowanych telekonferencji), fax internetowy i opcję wysyłania SMSów. Koszt pakietu w promocyjnej cenie wynosi: 19 zł netto/ mc,
  • oraz ww. pakiet telekonferencji rozbudowany o nagrywanie rozmów (rejestrowanie wszystkich rozmów i możliwość ich odsłuchania lub pobrania przez 30 dni). Koszt pakietu w obniżonej cenie to:39 zł netto/ mc.

Wybrany pakiet można przetestować przez 14 dni, a po testach zrezygnować z niego lub zakupić go w ww. promocyjnej cenie. Warunkiem skorzystania z oferty jest rozpoczęcie testów najpóźniej 30 czerwca br. Więcej informacji na temat pakietów można znaleźć na stronie: telecube.pl/telekonferencje-promo/

Celem rozpoczęcia testów podstawowego pakietu telekonferencji TeleCube należy wypełnić formularz umieszczony na stronie: telecube.pl/testuj23

Kudos.tel bezpłatne telekonferencje do 10 osób

Dla firm, które nie mają wygórowanych potrzeb względem telekonferencji i potrzebują je zrealizować sporadycznie, w niewielkim gronie, powstało rozwiązanie Kudos.tel.

Żeby zrealizować telekonferencję przy użyciu Kudos, wystarczy wejść na stronę Kudos.tel, kliknąć w „rozpocznij telekonferencję”, a następnie zadzwonić pod podany, dedykowany numer telefonu. Dodatkowo można wprowadzić jako zabezpieczenie Kod PIN. Telekonferencja może trwać do 90 minut, a sala telekonferencyjna pomieści max. 10 uczestników.

Za korzystanie z Kudos.tel nie płaci się abonamentu. Jedynym kosztem jest opłata jaką ponosi każdy uczestnik za połączenie z numerem telefonicznym sali, w wysokości zgodnej z taryfą obowiązującą u operatora telekomunikacyjnego, z którego usług korzysta dany uczestnik. Numerem telekonferencji jest tradycyjny, polski numer stacjonarny, stąd jeśli uczestnik posiada nielimitowane rozmowy na takie numery, nie będzie ponosił opłat za połączenie.

Koszty połączenia z numerem telefonicznym sali ponoszą także użytkownicy telekonferencji TeleCube, chyba że dzwonią z numeru znajdującego się w sieci TeleCube, wtedy połączenie jest bezpłatne.

JK

Najnowsze