Jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenowych w Polsce, którego otwarcie planowane jest już niebawem, poszukuje najemcy strefy gastro.

 

Najemca poprowadzi całoroczną restaurację (200 miejsc siedzących) wraz z klubo kawiarnią oraz restaurację sezonową, która będzie dostępna dla gości basenów latem oraz lodowiska zimą. W cenie wynajmu ponad 500 m2 powierzchni wraz z wyposażeniem strefy gastro w centrum najsłynniejszego uzdrowiska Beskidów.

 

Baseny Wisła to miejsce oferujące szeroki wachlarz atrakcji w przestrzeni zaaranżowanej nowocześnie i ze smakiem. Już wkrótce zaprosi wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku do kąpieli w dwóch basenach i wspólnej zabawy na boisku do siatkówki plażowej.

 

Solidną dawkę adrenaliny zapewni pierwsze w Polsce zjeżdżalna wodna o konstrukcji typu wahadło. Wśród innych atrakcji obiektu znajdą się m.in. wieczorne seanse filmowe w kinie plenerowym, imprezy taneczne przy barze na dachu zamienionym w taras i loty widokowe balonem.

 

Budynek posiada dwa bary, jeden zewnętrzny od strony basenów – dostęp wyłącznie dla gości basenów, drugi wewnętrzny z osobnym wejściem dla wszystkich gości. Wymogiem najmu jest organizacja imprez tanecznych (dyskotek/koncertów) dwa razy w tygodniu oraz sprzedaż asortymentu sponsorów tytularnych

 

Zobacz ofertę oraz wizualizacje – tutaj. 

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu

Aleksandra Wanat
Dyrektor ds. Rozwoju
tel. 667 899 077
e-mail: awanat@rig.katowice.pl

Najnowsze