Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do udziału w ponad 70 atrakcyjnych kursów realizowanych w formie on-line.

Sytuacja związana z pandemią zdezorganizowała pracę wielu przedsiębiorstw. Działalność została całkowicie zawieszona, ograniczona lub w znacznej części realizowana zdalnie. Rzeczywistość jaką zastaniemy po odmrożeniu gospodarki będzie zupełnie inna od tej do jakiej ostatnimi laty się przyzwyczailiśmy. Przewidywany kryzys gospodarczy spowoduje zwiększenie bezrobocia, problemy z rentownością części firm oraz konieczność przebranżowienia się.

W tym okresie warto zastanowić się nad zdobyciem nowych kwalifikacji, czy nawet przekwalifikowaniem. Z rynku płyną już sygnały, które branże będą miały olbrzymie trudności w powrocie do normalności, a które sektory możemy uznać za rozwojowe. To dobry czas, by pomyśleć o przyszłości. Można więc już teraz podnieść swoje kompetencje bez wychodzenia z domu.

Na ten trudny czas, w którym wszyscy się znaleźliśmy, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oferuje ponad 70 atrakcyjnych kursów realizowanych w formie on-line. Są to zarówno tradycyjne kursy e-learningowe, jak i prowadzone w formie webinariów, umożliwiające bezpośredni kontakt z trenerem przy wykorzystaniu przyjaznych i intuicyjnych narzędzi informatycznych. Za pomocą komunikatorów, specjalnych aplikacji można prowadzić w sposób atrakcyjny i rzetelny szkolenia, nawiązać połączenie, porozmawiać z kursantami.

Oferta, którą dysponuje ZDZ Katowice jest bardzo szeroka. W jej zakres wchodzą m.in. szkolenia zawodowe, komputerowe, językowe (w tym nauka języka migowego), szkolenia z zakresu handlu, finansów i biznesu czy kursy z zakresu BHP.

Wśród kursów na odległość mamy szkolenia stricte zawodowe, które można zrealizować w całości, jak np. kursy księgowości, kadrowo-płacowe. Proponujemy też kursy, które składają się z części teoretycznej i praktycznej. Praktyki oczywiście będziemy realizować w najbliższym możliwym czasie, ale zajęcia teoretyczne można odbyć bez czekania na koniec ograniczeń. Jeśli więc ktoś chce zrobić kurs na wózki widłowe czy spawalniczy, to jest najlepszy czas na zaliczenie teorii. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać, z bogatej ofert szkoleń BHP realizowanych w bezpieczny sposób, na odległość.

Nabycie dodatkowych lub rozszerzenie posiadanych już umiejętności będzie dodatkowym atutem dla każdego pracownika, który będzie chciała utrzymać swoje miejsce, a dla pracodawcy, to możliwość pozyskania pracownika o szerszych kompetencjach. Szkolenia są więc szansą dla osób, które zostały “uwięzione” w domu. Można doszlifować teraz język obcy czy zrobić atrakcyjny kurs dla siebie. Zawsze na przeszkodzie stał brak czasu, obowiązki zawodowe, a teraz jest ku temu okazja. Kursy online są dobrą inwestycją w zawodową przyszłość.

www.zdz.katowice.pl

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.


Zainteresował Cię temat? Przeczytaj także o innych aktywnościach i ofertach #RIGMember:

Najnowsze