Klaster Innowacji Społecznych oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, zapraszają do udziału w Akademii Liderów Dyplomacji.

 

Czym jest Akademia? Ideą Akademii Liderów Dyplomacji jest przedstawienie młodym i ambitnym ludziom uwarunkowań polityki zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Akademia, poprzez dyskusje, warsztaty i spotkania z ludźmi ze świata polityki, nauki i biznesu, pozwoli młodym ludziom skuteczniej pracować na rzecz Ojczyzny. Jest to projekt bezpłatny, skierowany do osób zainteresowanych dyplomacją, polityką międzynarodową oraz rozwijaniem kompetencji liderskich.

 

Wśród ekspertów Akademii Liderów Dyplomacji znaleźli się przedstawiciele RIG w Katowicach: Marlena Miąsko, Zastępca Dyrektora Generalnego oraz Tomasz Zjawiony, Prezes RIG w Katowicach.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia 2020 r. Elementem rekrutacji są również rozmowy z kandydatami, które odbywać się będą w dniach 17 – 24 sierpnia. Terminy zostaną ustalone indywidualnie. Ogłoszenie wyników nastąpi 31. sierpnia.

 

W razie zainteresowania zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Akademii Liderów Dyplomacji, które znajdziecie na stronie: www.liderzydyplomacji.com

Najnowsze