Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z KBZ Żuradzki Barczyk & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp. K.  zapraszają do udziału w webinarze pt.: ZNAK TOWAROWY – jak zdobyć dofinansowanie z UE do jego rejestracji i najlepiej zabezpieczyć swoją firmę przed nieuczciwą konkurencją?

 

Termin: 16.05.2024 r.
Godz.: 10:00-11:30

 

Miejsce: wydarzenie online (Microsoft Teams)

 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

 

Rejestracja znaku towarowego to stosunkowo niewielka inwestycja dająca wymierne korzyści i stanowiąca ważny fundament każdego biznesu. W dodatku aktualnie można uzyskać zwrot aż 75% opłat urzędowych do maksymalnie 1000 euro.

Podczas wydarzenia dowiesz się jak wykorzystać zarejestrowany znak towarowy, aby pomóc swojej firmie oraz skorzystać z dofinansowania na jego ochronę.

 

Webinar adresowany jest szczególnie do małych i średnich przedsiębiorców, start-upów oraz firm działających w internecie.

 

Program wydarzenia:


1.Przedstawienie tematu

2.Szczegółowe informacje na temat dofinansowania na rejestrację znaku towarowego:
–  Kto może starać się o dofinansowanie
– Jakie są wymogi formalne wniosku o dofinansowanie
– Jak wygląda procedura

3.Omówienie korzyści wynikających z rejestracji znaku towarowego dla biznesu:
– Jak wykorzystać zarejestrowany znak towarowy do budowy renomy swojej firmy?
– Jak wykorzystać znaku towarowego do uzyskania przewagi w świecie ecommerce?
– Przykłady praktycznego wykorzystania prawa z rejestracji znaku towarowego do uzyskania przewagi konkurencyjnej

4.Podsumowanie i zakończenie

 

Ekspert:

Wydarzenie prowadzone będzie przez doświadczonego adwokata Marcina Ociepkę LL.M. specjalizującego w ochronie znaków towarowych. M. Ociepka pracował w Europejskim Urzędzie Własności Intelektualnej w Alicante, a obecnie kieruje zespołem prawa własności intelektualnej w kancelarii KBZ Żuradzki Barczyk & Wspólnicy. Od ponad 4 lat wspiera firmy w ochronie ich znaków towarowych na całym świecie

 

Termin zgłoszeń: 15 maja.

Zgłoszenia online: tutaj 

Zapraszamy!

 

Kontakt organizacyjny:

szkolenia@rig.katowice.pl
tel.: 32 351 11 86

 

Organizator:

 

KBZ Żuradzki Barczyk & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.K. jest renomowaną kancelarią prawną z siedzibą w Katowicach, która świadczy szeroki zakres usług prawnych dla biznesu. Oprócz Europy, klienci kancelarii pochodzą również z innych części świata – głównie z Korei i Chin. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kancelarii KBZ, odwiedź następujące strony internetowe:

www.kbztrademark.com – strona poświęcona usługom związanym ze znakami towarowymi.
www.kbzlegal.pl – strona główna kancelarii przedstawia doświadczony zespół ds. znaków towarowych, gotowy do świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie. KBZ to jeden z europejskich liderów w zakresie rejestracji znaków towarowych.

 

Patron:  Patronat Honorowy

Rejestrując się na wydarzenie oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią obowiązku informacyjnego o warunkach przetwarzania danych osobowych przez RIG w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi uprawnieniach. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się pod linkiem – tutaj

Najnowsze