W wieku 74 lat zmarł Wojciech Boroński – były wiceprezydent Katowic, wieloletni radny, powołany także na przewodniczącego Rady Miasta Katowice. Był także Członkiem Honorowym Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Członkiem Prezydium Rady RIG w Katowicach, przewodniczącym Komisji ds. Handlu oraz laureatem Platynowego Lauru Umiejętności i Kompetencji.

 

Msza pogrzebowa odbędzie się w dniu 23.02.2021 r. w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach o godzinie 11:00, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ulicy Sienkiewicza. Uroczystość będzie miała charakter rodzinny.

 

Ważna informacja od rodziny

Ze względów na sytuację pandemiczną prosimy o wstrzymanie się od udziału w uroczystościach oraz nieskładanie kondolencji osobiście. Równocześnie informujemy, że pod podanym poniżej linkiem będzie możliwość uczestniczenia w uroczystościach pogrzebowych za pośrednictwem transmisji internetowej.

 

Osoby chcące uczcić pamięć zmarłego prosimy, aby zamiast kwiatów wpłaciły datek na rzecz Katolickiej Fundacji Dzieciom przy parafii św. Apostołów Piotra i Pawła lub na Dom Aniołów Stróżów.

 

Link do mszy – https://youtu.be/9y5hKWR7260

 

 

Zdjęcie: https://www.facebook.com/krupamarcinpl

Najnowsze