Zachęcamy do sięgnięcia po kolejny numer kwartalnika wydawanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. W magazynie – skierowanym do środowiska biznesowego – można znaleźć dodatek specjalny poświęcony EKMŚP – Back to Business, który odbył się w nowej odsłonie – pięciu wydarzeń w formule hybrydowej, od czerwca do września 2021 r. Tradycyjnie warto przeczytać także zajmujące wywiady, merytoryczne artykuły eksperckie o działaniach w sytuacji kryzysowej, cyfryzacji i inteligentnych technologiach oraz ważne informacje na temat dofinansowań oraz projektów szkoleniowo-stażowych dla sektora MŚP.

 

Wersja online najnowszego numeru do pobrania: CZYTAJ TUTAJ.

 

 

Europejski Kongres MŚP – z różnorodnymi ścieżkami tematycznymi poświęconymi najważniejszym wyzwaniom dla polskiej gospodarki – od wykorzystania sztucznej inteligencji, transformacji energetycznej po finansowanie nowych technologii i eksportu, rynek automotive i założenia Polskiego ładu przyciągnął rekordową liczbę 15 tys. uczestników stacjonarnie i online! W Business HUB „Wolny Rynek” można zapoznać się z relacjami, podsumowaniami wydarzeń, jak również eksperckimi materiałami Partnerów Kongresu.

 

Jesienny numer kwartalnika generalnie obfituje w wartościowe i interesujące materiały. Wśród nich polecamy prezentację nowej Firmy Członkowskiej RIG – WatchOUT! Oliwer Kotecki to przedstawiciel młodego pokolenia przedsiębiorców, twórców start-upów i kreatorów nowych technologii.

 

Na kolejnych stronach wydawnictwa zachęcamy do zapoznania się z informacjami o nowych inicjatywach Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Podpisanie umowy o współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii pozwoli na rzetelną wymianę informacji i konsultację aktów prawnych dotyczących MŚP. „Śniadanie Biznesowe” to z kolei cykl spotkań, w postaci porannego networkingu, stworzonego specjalnie dla kadry menadżerskiej Firm Członkowskich Izby, a 22 października zainauguruje swoją działalność Business Woman HUB. „Odwaga i dzielenie się wiedzą” to motto pierwszego spotkania przedsiębiorczyń w siedzibie RIG.

Na naszych łamach gości nowo powołany Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Marek Kłoczko. KIG, jako największa niezależna organizacja biznesu w Polsce i RIG stawiają na współdziałanie merytoryczne i partnerskie!

 

W dziale „Współpraca Międzynarodowa” warto dowiedzieć się więcej o obecności Polski na targach Expo 2020 w Dubaju, co przyniesie prezydencja Słowenii w Radzie Unii Europejskiej oraz zapoznać ze specyfiką działania organizacji European Entrepreneur CEA-PME.

 

W wydaniu nie brakuje oczywiście skondensowanej dawki eksperckiej wiedzy, w tak różnorodnych dziedzinach jak finansowanie ekspansji zagranicznej, analiza rynkowa, zagadnienia prawne, zarządzanie zespołem, e-mail marketing czy ekologiczna komunikacja marki

 

W Business HUB „Wolny Rynek” można znaleźć też ofertę współpracy z Firmami Członkowskimi RIG w Katowicach, reprezentującymi pełny przekrój branż – od kancelarii prawnych, przemysł ciężki po przedsiębiorstwa zajmujące się szkoleniami, doradztwem czy sztuczną inteligencją.

 

 

Kwartalnik jest dystrybuowany w prenumeracie indywidualnej, wysyłany do wiodących instytucji samorządowych, rządowych i związanych z biznesem, a także kolportowany na wydarzeniach organizowanych przez RIG w Katowicach, na konferencjach i szkoleniach branżowych oraz innych eventach o zasięgu ogólnopolskim, objętych patronatem przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i wydawnictwo. Jest również dostępny w prestiżowych lokalizacjach biznesowych w województwie śląskim.

 

Osoby zainteresowane wykupieniem prenumeraty, a także współtworzeniem treści magazynu skierowanego dla biznesu zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość zamieszczenia artykułu i wywiadu albo reklamy modułowej w promocyjnej cenie w kolejnym wydaniu  Business HUB „Wolny Rynek”, które ukaże się pod koniec grudnia 2021 r.

 


Więcej szczegółów:

Jaga Kolawa
Redaktor Prowadząca
wr@rig.katowice.pl
tel. 503 802 704

Najnowsze