Wynajem sal - RIG Katowice
En

WYNAJEM SAL

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oferuje Państwu nowoczesną aulę multimedialną oraz dwie sale szkoleniowe przeznaczone na organizację konferencji, spotkań biznesowych, prelekcji, kursów językowych, prezentacji usług oraz innych prestiżowych wydarzeń.

Naszym atutem jest lokalizacja siedziby Izby – centrum miasta,
w odległości 250 m od dworca PKP i PKS, dostępność do sieci połączeń komunikacji miejskiej, łatwy dojazd oraz nieograniczona ilość miejskich miejsc parkingowych. To powoduje, że Klienci chętnie wybierają nas na organizację swoich wydarzeń.   

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Przyjazna atmosfera miejsca sprawia, że zarówno Organizatorzy, jak i ich Klienci czują się u nas komfortowo i swobodnie.

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani na goszczenie w naszej auli osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd oraz dwie windy przystosowane dla tych osób. Aula oraz sale szkoleniowe wyposażone są we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji każdego rodzaju spotkania. Dodatkowo posiadają przestrzeń cateringową.

Umożliwiamy jednorazowy wynajem, a także podejmujemy się stałej długoterminowej współpracy.

OFERTA

Jeśli chcesz wynająć jedną z naszych sal – Aulę Multimedialną, lub jedną z sal konferencyjnych – zapraszamy do kontaktu. Prześlemy szczegółową ofertę. Wszystkie szczegóły znajdują się na dole strony. 

KONTAKT

Zapraszamy do KONTAKTU

Beata Miklaszewska

bmiklaszewska@rig.katowice.pl

tel. 530 910 125

Newsletter

Bądź na bieżąco ze zmianami dotyczącymi legalizacji dokumentów, zamów newsletter Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
i zobacz, co robimy. Nie musisz być naszym członkiem, aby go otrzymywać.

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe. • W celu świadczenia usługi „Newsletter” Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej. • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. • Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na Polityka Prywatności.
Translate »