Nasze wydarzenia - RIG Katowice
En

Nasze wydarzenia

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest największym wydarzeniem dla firm sektora MŚP w Europie. Od roku 2011 jest miejscem pozyskiwania nowej wiedzy, wymiany poglądów, inspiracji i nawiązywania relacji biznesowych. Każdego roku w Kongresie uczestniczy kilka tysięcy przedsiębiorców i ekspertów z całego świata oraz liczne grono przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, instytucji otoczenia biznesu, świata nauki i kultury.

Pierwiastek K!

Pierwiastek K! to wydarzenie skierowane wyłącznie dla płci pięknej i integrujące kobiety z lokalnego środowiska biznesowego i okołobiznesowego. W programie każdej edycji znajdują się motywujące power speeche, konsultacje z zakresu zdrowia, dietetyki i urody. Nie brakuje również  muzyki na żywo, poczęstunku oraz okazji do networkingu.

Health Business Innovation

Celem konferencji Health Business Innovations w Zabrzu jest wymiana doświadczeń i dzielenie się wiedzą oraz nawiązywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych w gronie właścicieli oraz osób zarządzających przedsiębiorstwami działającymi na rynku zdrowia, w tym medycyny, z całej Polski.

Targi Biznes Expo

Targi Biznes Expo to szansa na:

  • pozyskanie nowych partnerów biznesowych
  • promocję swoich usług i produktów
  • bycie częścią ważnego wydarzenia dla sektora MŚP

Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION

Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i postulatów, dzięki której polscy oraz europejscy decydenci mają możliwość przedyskutowania w szerokim i reprezentacyjnym gronie kierunków i zasad transformacji europejskiego sektora przemysłowego i energetycznego.

Laury Umiejętności i Kompetencji

Laury Umiejętności i Kompetencji to wydarzenie, które w RIG w Katowicach od 1992 roku pielęgnuje tradycję doceniania i przekazywania podziękowań wybitnym osobowościom świata nauki, biznesu, kultury i polityki za ich wyjątkową publiczną działalność. Laury Umiejętności i Kompetencji, stanowiące symboliczną formę uznania ich zasług, są wręczane podczas uroczystej Gali.

 

ThinkEco! Forum

American Day

Kontakt

Regionalna Izba Gospodarcza
w Katowicach

Mirosław Rus

Dyrektor ds. Rozwoju

Godziny otwarcia

Poniedziałek – 8:00 – 16:00
Wtorek – 8:00 – 16:00
Środa – 8:00 – 18:00
Czwartek – 8:00 – 16:00
Piątek – 8:00 – 16:00

Media społecznościowe

Mapa

Translate »